Audi A6 2.0 tdi

Audi A6 2.0 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edvaE2 je napisao(la):
moze malo pitanjce????
posto si prodao sesticu a koliko si platio osmicu,naravno ako nije tajna,ako jest nema veze
;)

evo za one koji kazu da je slab motor....moze jos a mislim da se to i na clipu da primjetiti ali nisam htio pretjerivati :icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=njtiWQxWoYU



ma extra ide
nek oni pricaju sta hoce za tu konjazu naspram kilaze
a i potrosnja kluturna

;););)
 
Početnik
evo da i ja ubacim post i da malo ozivimo garazu,super auto vidjem je po gradu,maska i felge su pravo neobicne i daju osvjezenje u masi drugih istih,,,moja preporuka neobaziri se na postove tipa nema dovoljno snage itd itd,,,a6 je limuzina i to prava..neka je sa srecom i slabo ti ono ide samo 210..hehe
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
evo da i ja ubacim post i da malo ozivimo garazu,super auto vidjem je po gradu,maska i felge su pravo neobicne i daju osvjezenje u masi drugih istih,,,moja preporuka neobaziri se na postove tipa nema dovoljno snage itd itd,,,a6 je limuzina i to prava..neka je sa srecom i slabo ti ono ide samo 210..hehe

nasikiro se ba,zato nece vise ni da se pojavi na forumu:lol::lol::lol::lol:
normalno da nije,ne dotice ti to njega,dovoljno ga poznajem,mozda se nanervira,ali mu je svejedno u biti,realan je, ima mocan auto i uziva u njemu:cool::cool::cool:
 
Član
hahahahahahahaha.....
ma nije to nista,moze ici bar 300km/h 10-20 km/h gore dole
:DDDD

de se ti meni arma angazuj za jedan fin mp3 po mogucnosti sa usb-om
treba mi za seata
 
Član
jesam al mora da je nesto drugo
sutra cu preko 300 pa da vidim sta ce se desiti
samo se bojim da ne poletim
 
Početnik
edvaE2 je napisao(la):
jesam al mora da je nesto drugo
sutra cu preko 300 pa da vidim sta ce se desiti
samo se bojim da ne poletim

a da ne poletis stavi m3 retrovizore i kakav sank nazad i ima da budes ko zalijepljen na cesti al nemoj preko 350 preskakat ce ti muzika:lol::lol:
 
Član
Bezze par slicica, onako iz dosade :S

amp8ud.jpg


214nsk6.jpg


24yy32v.jpg


aBd bude na ljeto para pa se necto mozda i uradi na autu :)
 
Član
ma moram mu xenone stavit, i stavit diode u maglenke, pozicije i osvjetljenje za registracije
kanim se dugo a nikad,...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top