Audi A4 povecanje KS

Audi A4 povecanje KS

Davor_ je napisao(la):
Ciljati na 300ks iz tog motora i pitati za ocekivanu potrosnju je FAIL!

Pomalo smijesno,mislim da je sasvim normalna stvar znati koliko ti auto trosi,a ako ne znas koliko trosi,mislim da je tek onda u pitanju FAIL.
 
Član
profigrinder je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ciljati na 300ks iz tog motora i pitati za ocekivanu potrosnju je FAIL!

Pomalo smijesno,mislim da je sasvim normalna stvar znati koliko ti auto trosi,a ako ne znas koliko trosi,mislim da je tek onda u pitanju FAIL.

ti ces znati koliko trosi...al davor je ciljao na nesto drugo...ako kontas ulozit odredjenu sumu novca u auto,i izvuci sto vise snage,a da prije svih pitanja vezanih za projekat i nacin na koji ga izvesti,ti brines o tome koliko ce trosit,nije to za tebe;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
El Diablo je napisao(la):
u sarajevu ima golf 4 1.9 tdi i ima oko 197kw...:icon_eek: strasno izgleda i ide

ko je taj jbt :icon_question:

Evo ga , sad neznam koliko u stvarnosti ima ali pise 197kw

http://www.pik.ba/artikal/591669/golf-4-1-9-tdi-r-optik/

i moj pra dedo rahmetli ima 197 godina

edoze je napisao(la):
profigrinder je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ciljati na 300ks iz tog motora i pitati za ocekivanu potrosnju je FAIL!

Pomalo smijesno,mislim da je sasvim normalna stvar znati koliko ti auto trosi,a ako ne znas koliko trosi,mislim da je tek onda u pitanju FAIL.

ti ces znati koliko trosi...al davor je ciljao na nesto drugo...ako kontas ulozit odredjenu sumu novca u auto,i izvuci sto vise snage,a da prije svih pitanja vezanih za projekat i nacin na koji ga izvesti,ti brines o tome koliko ce trosit,nije to za tebe;)

nek ima 500KS i troši 5,5L po gradu, 4.2L kominovane, 3,5L na otvorenom....
 
ima ova cetvorka hrpu konja mislim da je cak i uzimala nuriju neko je bas pisao na forumu za ovog...turbina mu je cini mi se od x5-ice,tako nesto ima i nitro...
A za ovog kolegu bi predlozio ako zeli snagu da uzme kod srdjana(smchiptuning) onu elektroniku za kombinovane mape,pa da mu srdjan uradi jednu mapu za potrosnju i jednu za kakav 150KS nitro shot iz uz to ugradi nitro sistem naravno i pojaca kvacilo! to bi ja uradio!izace te jeftinije a imas malu potrosnju a kada zatreba imas i snage!
jel dobro,a?
 
Član
ovaj golf stvarno ima 197kw,imao sam priliku ga vidjeti uzivo i stvarno je strava...radjen je u Svici...prodavao ga je neki momak za 15.000km
 
Član
vamo na Pik-u pise da je rađen u Njemackoj???? a valjda ima ispis sa dyno testa da to dokaze....

fabricki 110kw
tuning 197kw
razlika 87kw - 117KS...

znam za ovog golfa da je jak ali toliko???
mozda je ovo 110KS i 197KS
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
vamo na Pik-u pise da je rađen u Njemackoj???? a valjda ima ispis sa dyno testa da to dokaze....

fabricki 110kw
tuning 197kw
razlika 87kw - 117KS...

znam za ovog golfa da je jak ali toliko???
mozda je ovo 110KS i 197KS

Bila je rasprava na forumu u vezi ovog golfa i neko je tvrdio da mu u saobracajnoj pise 197kw.

Ja sam pokusavao pronaci ali nema je, moze biti da je izbrisana kad je forum pao ;)
 
Član
Za te pare kupis S4 ili ubacis Motor od S4 sa RS4 turbinama .... pisace tog od 210KS i dan i noc .....
 
Član
Druže ja koliko te shvatih ti bi 300 ps da se složi sa tvojim agregatom i da ti je auto i dalje za cestovnu vožnju. Zaboravi!
 
Top