Audi A4 B7 2.0TFSI - - CROZY

Audi A4 B7 2.0TFSI - - CROZY

Član
RE: Audi a4 2006 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

dobra masina nema se sta reci a za tablicu si vec cuo predlog trazi u supu da ti izdaju ono kockastu sa srecom i puno kilometara da se predje ;);)
 
Član
RE: Audi a4 2006 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

Kako je dobar, prelijep, ali daj nam fotki unutrasnjosti, sta si se stisnuo :D:D:D
 
Član
RE: Stigo gospodar prstenova <(-.+)>

OggyBoy je napisao(la):
Drago mi je da još ima pametnih ljudi što ne lete za dizelom.;)

U zdravlju ga vozao.:cool:

Oprosti, sta fali dizelu? Ja imam benzinca, i vise volim takav motor, ali vise bih volio da imam dizel, jer ubi potrosnja. Mogu mislit koliko ovaj audi trosi.


crozy, nek je sa srecom.
 
Član
RE: Audi a4 2006 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

Hvala svima :)

Imao sam dizela, TDI-a. Vozo sam i novijeg audija a6 2.7 tdi. Ali nije to to. Nakon sto sam uzeo ovog benzinca nikad vise diesel :). Dzaba i potrosnja i sve ....



P.S sutra idu slike unutrasnjosti :)
 
Član
RE: Audi a4 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

Odlican audi, jos da vidimo kakav je iznutra, posto je americki vjerujem da je malo drugaciji od evropskog.. :))
 
RE: Audi a4 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

neka je sa srecom ;) odlican je

ma nabavi gepek EU i odlicno ;) cini mi se da to je neko sa foruma to odradio na audiju a4 b6
 
Član
RE: Stigo gospodar prstenova <(-.+)>

mara- je napisao(la):
Oprosti, sta fali dizelu? Ja imam benzinca, i vise volim takav motor, ali vise bih volio da imam dizel, jer ubi potrosnja. Mogu mislit koliko ovaj audi trosi.


crozy, nek je sa srecom.
FSI je to,nije to stari benz,ne trosi to puno.
 
RE: Audi a4 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

kako svi pricaju da je dizel napredovao a jest tako je i benzin ako je prije stojalo za dizela da su slabi,benzinci prije su vise trosili danas je to sve to zanemarivo za dizela jer ipak moras gledat sta dobivas od benzinca a sta od dizela :cool: jednostavno benzin ;)

TFSI :icon_biggrin:
 
Član
RE: Stigo gospodar prstenova <(-.+)>

mara- je napisao(la):
Oprosti, sta fali dizelu? Ja imam benzinca, i vise volim takav motor, ali vise bih volio da imam dizel, jer ubi potrosnja. Mogu mislit koliko ovaj audi trosi.


crozy, nek je sa srecom.

Odgovorio ti je vlasnik, da ne kucam i ja. Dizelu ne fali ništa, ali JA LIČNO ga ne volim i IMAM pravo da iznesem svoje mišljenje i DRAGO MI JE što nije uzeo dizela. Jendostavno, gdje dizel završava, tu zabava sa benzinom tek počinje.;)

Još jednom, u zdravlju ga vozao i navozao se i boljim zamjenio.;)
 
Član
RE: Audi a4 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

Evo koja slika unutrasnjosti :)


img00008201106231143.jpg

img00010201106231144.jpg

img00011201106231144.jpg

img00012201106231147.jpg

img00013201106231147.jpg
 
Član
RE: Audi a4 2006 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

crozy je napisao(la):
Hvala svima :)

Imao sam dizela, TDI-a. Vozo sam i novijeg audija a6 2.7 tdi. Ali nije to to. Nakon sto sam uzeo ovog benzinca nikad vise diesel :). Dzaba i potrosnja i sve ....



P.S sutra idu slike unutrasnjosti :)
Ma turbo benz je buducnost ;)
 
Član
RE: Audi a4 2.0 Turbo FSI + Quatrro ( 200HP )

GolFanatiCars je napisao(la):
neka je sa srecom ;) odlican je

ma nabavi gepek EU i odlicno ;) cini mi se da to je neko sa foruma to odradio na audiju a4 b6

Ma ostaje americki gepek. Naso sam nacin da dobijem tablicu malu pozadi orginalnu, jes da ce me kostati 65 km, jer cu morati ove vratiti ali se ispati... Proces je isto koda mjenjam opstinu da bi dobio nove tablice samo treba nesto navesti da jedna ide mala. Uglavnom idu tablice uskoro. A crveni zmigavnici mi nekako bolje izgledaju :cool:
 
Top