Audi a4 b5 kamei

Audi a4 b5 kamei

Član
Pozdrav,evo i ja da predstavim svoje vozilo.
Rijec je o audi a4 b5 model.1998 godina proizvodnje..
Motor: 1.8 20v sa sirenim portovima na glavi i protocnijim izduvom(grana 4-2 i na kraju remus lonac).
Evo malo slika:
imag0009.jpg
imag0010.jpg
imag0025.jpg
imag0026.jpg
imag0027.jpg
imag0028.jpg
imag0030.jpg
imag0029.jpg
imag0031.jpg
imag0032.jpg



 
Poslednja izmena:
Član
Janjicev audi? Ne treba mu puno da zablista, samo dotjerati sitnice i coskove u liniju... samo neke dobre felne, kod prošlog vlasnika to nije dozivio iako je imao ostale predispozicije i nekad malo viška dijelova :D
 
Član
dobar, ali ovaj remus podigni kao da je otpao i neke fine felge
Popucale mi gumice sto drze zadnji lonac pa mal osad visi dok nove ne stavim... ;)
Janjicev audi? Ne treba mu puno da zablista, samo dotjerati sitnice i coskove u liniju... samo neke dobre felne, kod prošlog vlasnika to nije dozivio iako je imao ostale predispozicije i nekad malo viška dijelova :D
Doci ce na red i dovodjenje u liniju,tek sam motor zavrsio i novi izduv...Malo sam macku udario pa zato nije u liniji jer su nosaci karambolke popucali i malo prednji zmigavac.

 
Član
vala bas unutra ga samo postavi na tablu onu ne moras ni lijepiti a sto se mene tice ja bi sve poskido samo ove prstenove ostavio..:)
 
Član
taj p znak moram jos mjesec dana da nosim i onda leti,a ta bih oznaka je magnetna samo je postavljam kad idem preko granice....
a sad pitanje za strucnjake,kad bi odradio portovanje glave,znaci sirio usisne i izduvne kanale na glavi koliko bi dobio na snazi i momentu,i dali bi morao ici na remapiranje ecu-a....znaci u planu je ko sa ove slike da se radi
20v1.8tintakeportsize.jpg

dal bi se sta dobilo krajnjih obrtaja,i dal bi izgubio snagu na niskim a dobio na visim obrtajima?
 
Top