Audi A4 B5 1.8t ili A6 C4 2.5tdi

Audi A4 B5 1.8t ili A6 C4 2.5tdi

Član
ljudi zanima me koje su mane tih 1.8t(150KS) motora? kolka mu je potrosnja?
ovaj sto se meni nudi je 98 god. karavan, presao oko 200000Km, ima full opremu, automatic je, nije amerikanac. a sto se tice A6 C4 nju znam u dusu imao sam istu,ali nazalost imao sam s njom udes. neki pjani profesor me spuco na povratku kuci iz hrvatske. tako da za nju ne trebam nikakve savjete. hvala na savjetima unaprijed. pozzz;););)
 

Prilozi

  • !!q,9RYgCG0~$(KGrHgoOKiIEjlLmWN(BBKNrO3SGSg~~_27.JPG
    !!q,9RYgCG0~$(KGrHgoOKiIEjlLmWN(BBKNrO3SGSg~~_27.JPG
    60,4 KB · Pregleda: 16
Provjeri u kakvom je stanju turbina i tiptronic (ako je tiptronic), to mogu biti bolne tacke kod tog auta. A sto se tice A6 C4, taj ako je imalo odrzavan moze sluziti godinama.
 
Član
olensoner je napisao(la):
Provjeri u kakvom je stanju turbina i tiptronic (ako je tiptronic), to mogu biti bolne tacke kod tog auta. A sto se tice A6 C4, taj ako je imalo odrzavan moze sluziti godinama.

jest tiptronic, sta tacno da provjerim na tom mjenjacu, posto se ne razumijem ono bas u automatike??? hvala
 
Arnes_88 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Provjeri u kakvom je stanju turbina i tiptronic (ako je tiptronic), to mogu biti bolne tacke kod tog auta. A sto se tice A6 C4, taj ako je imalo odrzavan moze sluziti godinama.

jest tiptronic, sta tacno da provjerim na tom mjenjacu, posto se ne razumijem ono bas u automatike??? hvala

Pogledaj kako se ponasa u voznji, rade li sve brzine normalno u manualu, a za detaljnije stvari to mora majstor vidjeti. Mislim ako nije puno opterecivan mjenjac i ako je u njega redovno sipano ulje neces ti imati nikakvih problema u vezi toga.
 
Član
Pogledaj kako se ponasa u voznji, rade li sve brzine normalno u manualu, a za detaljnije stvari to mora majstor vidjeti. Mislim ako nije puno opterecivan mjenjac i ako je u njega redovno sipano ulje neces ti imati nikakvih problema u vezi toga.
[/quote]

hvala na savjetu
 
Nema na cemu, a tek sad vidjeh da si iz Visokog, znas li Jakaru iz Podlugova oni ti zna oko Audija, a pogotovo tiptronic mjenjaca ko' niko;)
 
Član
olensoner je napisao(la):
Nema na cemu, a tek sad vidjeh da si iz Visokog, znas li Jakaru iz Podlugova oni ti zna oko Audija, a pogotovo tiptronic mjenjaca ko' niko;)

znam. u mene daidja dobar s njim
obavezno cu da vozim kod njega da vidim sta on kaze...
 
Top