audi a4 1.8T quattro

audi a4 1.8T quattro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
razmisljo sam o kupnji audia a4 1.8T quattro 2000god. 150ks,jel imao tko kakvog iskustva sa ovim vozilom,na sta trebam pazit kod kupnje ovog vozila.
 
Član
i ja sam dosta zagledo oko tog modela . i kako sam ja to skonto taj model nema mana . prije 2000 god imali su mane na ovjesu prednjem , kao ti neki zglobovi su bili od legura i to se kvarilo i skripalo . a ti zadnji modeli facelift na njima je sve popravljeno ispeglano i tako to . kod 1,8 t obavezno turbinu prelgedat , i ako je tiptronik pregledat taj mjenac . inace auto je fantazija
mada po mom nekom iskustvu , ti facelift modeli su se proizvodili samo tu godinu 2000 a na njiam dosta je toga promjenje no u odnosu na ove prije , farovi , tabla , branici , ovjes itd idt vjerovatn o ce bit skuplje za djelove ili teze naci . potrosnja 8-13 l :)
 
Član
Lexillium je napisao(la):
ivica je napisao(la):
neznam al ja mislim da su lijeeni....:D

Al' ja mislim da ti pojma nemaš...

opsss izvini Šumaher,ti vozaš F1...nisam te prepozn'o...izvini još jednom...

ja sam tako cuo,sad neznam zasto.....a ti kakalakaj care moj,i ako imas sta protiv javi mi se na pm
 
Član
Lexillium je napisao(la):
ivica je napisao(la):
neznam al ja mislim da su lijeeni....:D

Al' ja mislim da ti pojma nemaš...

opsss izvini Šumaher,ti vozaš F1...nisam te prepozn'o...izvini još jednom...

Drug,

Mislim da je Ivica u pravu, nije ni prvi ni posljednji koji je rekao da nisu nešto s obzirom na motor koji imaju,

Čak šta više kažu da malo živnu tek posle čiptuninga ;)
 
Član
Šta očekujete od limuzine.. To je dobar auto, upravu su kad kažu da je lijen, ali ja ne bih bježao od 1.8T. Ipak za male pare (čiptuning) dobiješ još pregršt konja..
 
ja sam vozio A4 1.8T 180KS, koji nije quattro i taj auto je sve osim lijen, jednostavno zivotinja na cesti, tako da kad bi cipovao taj 150KS dobio bi prilicno jaku masinu:cool:
 
Super Moderator
kad probate to auto onda recite jesul lijeni ;)
znam mu ja haman sve al ne smijem puno pricat ima onih koji mi ne daju da pricam uglavnom imo sam to auto 2001 godiste karavan 170KS (US verzija) auto je lijeno ispod 4500/min a poslije zakucava ludo
ima problem sa kinetickim cesto a i spone i one balans stange se cesto znaju kvarit al auto je super i ganjaj manuala
 
Član
olensoner je napisao(la):
ja sam vozio A4 1.8T 180KS, koji nije quattro i taj auto je sve osim lijen, jednostavno zivotinja na cesti, tako da kad bi cipovao taj 150KS dobio bi prilicno jaku masinu:cool:

Šta ćeš izgleda balavcima objašnjavati...Ja to auto imao i jednostavno auto fakat ide za svaki respect...A oni ovde izvaljuju neke besmislene glupe priče rekla-kazala...ccc
 
Član
ja mogu samo reci za ovaj motor da nije za pocetnike ovaj motor 1,8T bukvalno divlja po cesti i sve sam cuo osim lose o ovome motoru
 
Član
jacina motora je sasvim dosta,kad je svugdje ogranicenje 110-130km/H
imas dosta mogucnost dodat 30ks-40ks zavisi od kvaliteta chipa....
prednju osovinu moras pregledat kad je auto na dizalici
brzo se trose kocnice prednje
zadnje vise puta zahrdaju
kljesta zadnja nekad nerade ili su slabe ili pokvarene
turbo hmmm ako je auto orginal nebi trebo da se kvari brzo ,sve zavisi od odrzavanja auta
zubcasti svaki 60000km se mjenja,klima povise odu kompresori
inace ako se hoces trkat nije auto za te stvari pravljen inace dobra solida i brza limozina zaj moj pojam .....
 
Dosta rasprave :icon_exclaim: Bez svadja i ruznih rijeci molim! Ukoliko nemate nesto konkretno za reci, radije ne pisite bespotrebne komentare!
 
Član
nodiash je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
ivica je napisao(la):
neznam al ja mislim da su lijeeni....:D

Al' ja mislim da ti pojma nemaš...

opsss izvini Šumaher,ti vozaš F1...nisam te prepozn'o...izvini još jednom...

Nisi imo nikakav pametniji odgovor?

dosadan si dijete drago....
a sto se tice 150ps sam ja LICNO vozio i po meni je auto za uzivanja tj nije za trkanja,radilo se o audi a3,mozda za neke jesam balavac,ali ako imate sta protiv javite se slobodno lako je preko foruma.
sad neznam koja je razlika u tim motorima.postoje 1.8t sa 150 a ugradjivani su u TT ali sa 225ps men se cini....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top