Audi A4 1.6 1997 gasi se u vožnji i leru

Audi A4 1.6 1997 gasi se u vožnji i leru

Audi A4 1,6 benzin, 74 KW, 1997 godište ima slijedeći problem:
Na leru mu često gas varira i zna se i ugasiti, a u brzini ( neovisno kojoj ) kao da mu se prestane dodavati gas i poslije izvjesnog vremena ga ponovo primi. Sve ovo je neovisno da li je hladan ili vruć motor. Zamijenio sam: senzor radilice, mješač zraka, klapnu gasa, razvodnu kapu i gljivu temperature, sve to kod 4 različita majstora i četiri dijagnostike. Prema dijagnostici sve je u redu ali je problem ostao isti. Ako neko zna o čemu je rijeć neka pomogne savjetom.
 
Član
Filter zraka promjeni
imao sam seat cordobu isto godiste ista kubikaza isto kw i zamisli isti problem koji je rijesen zamjenom filtera
 
Pa drug bilo bi fino u par riječi, gdje se nalazi taj evap jel se mora zamijenit ili nešto drugo, za šta služi, isto tako i tba gdje da uradim i slično.
 
Zamijenjen filter zraka i goriva, problem riješen ! :) Hvala cupra !
Samo što sam primjetio još, kad klimu upalim na leru variraju obrtaji od 500-1000, al ne gasi se. Šta bi to moglo bit ?
 
Nije pomoglo ni mijenjanje filtera zraka..Nakon što sam ga zamijenio oko 100 kilometara sam prešao bez problema, onda su problemi isti se vratili...
Odušak u rezervoaru je problem bio...toliko toga je zamijenjeno a riješilo se doduše privremeno, bušenjem dvije rupice na čepu.. Eto, možda će nekome i koristit.
 
Top