Audi a3-prodaje se

Audi a3-prodaje se

Član
RE: Audi a3

poliranje farova, obojiti one ručke na sjedištima u crno, i goni
extra audi, nema šanse da bi iko rekao da je 97 god
 
Član
RE: Audi a3

zAaKy je napisao(la):
poliranje farova, obojiti one ručke na sjedištima u crno, i goni
extra audi, nema šanse da bi iko rekao da je 97 god

i mene pravo iznenadilo koiko je ocuvan,skoro pa da i nema ogrebotine nikakve..:icon_smile:
 
Član
RE: Audi a3

imam ti ja jedne 19" prodati :D
dobar auto samo se vidi da ti nisi za povečanja profila felgi, ali ne brinem se ja znam ja kako je to "natjerati" će te ovi sa foruma ko i mene, i nećeš se pokajati
 
Član
RE: Audi a3

darko13 je napisao(la):
Neka je sa srećom fin audi ;) Jeli ti rekao zašto je prednji kraj od redizajna???

nije rekao nista....moguce da je nekad udaran.ali nema veze vazno je da je sve uredu...:icon_smile:

superman je napisao(la):
imam ti ja jedne 19" prodati :D
dobar auto samo se vidi da ti nisi za povečanja profila felgi, ali ne brinem se ja znam ja kako je to "natjerati" će te ovi sa foruma ko i mene, i nećeš se pokajati

ne znam sta ti kazem imam 17 ,ali nisam jos upucen dobro u to..pa ne znam hocul stavljat i sta cu stavljat..:icon_smile:
 
Član
RE: Audi a3

audi odlican... dobro ocuvan... automatik mjenjac je da uzivas dok vozis (po meni malo vise za starije ljude), DSG je malo druga prica...:)
ti farovi su dobri... koza unutra... super auto bgm... i nije te skupo ni izasao...:)

a to da stavis 15" a ne 17" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Administrator
RE: Audi a3

lijep audi... nek je sa srecom i cim ode ovaj snijeg montiraj te 17-ke...
ni slucajno nemoj 15...;)
 
Član
RE: Audi a3

ArminM je napisao(la):
nemoj ba prodavat one fele,nisi lud,odlicno ce mu stajat 17,nisu mu velike

ma veilke su,da su 16 inekako..ako znas kakvu musteriju za felge pokazi mu povoljno prodajem gume nove na njima.:icon_smile:
 
Član
RE: Audi a3

jbg ako su i do sad bile na autu onda nista ne fali da i sad budu,ja ne znam kako ces ti,ali ja ih ne bi prodao nema sanse
 
Član
RE: Audi a3

Znaci ipak si ga kupio :cool:
Ali nema veze i ja bi za te pare iako je ipak 97 :)
Sicevi su mijenjani vidi se po ruckama za dizanje,farovi se mogu ispolirati da budu ko novi ;)
Prodaj te felge 17 i uzmi neke 16 i bit ce ekstra zavisi kuda vozis druze..Ako nema puno rupa i toga montiraj 17 sta ima veze :cool:
sretno u nastvaku
 
Član
RE: Audi a3

ma samo sjedi i vozi super je audi ocuvan,jos bolje bi bilo da je manuelni mjenjac ,al opet je ok





_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Top