Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

emir_89 je napisao(la):
maloprije vidjo audia a3 narandzasti sa crnim krovom, duboke karambolke, pragovi, felgice. audi boli glava, ja konto da ti nisi zavrsio svog, kad ono nije... :D


Jel se ti zajebavas ili sta???

Adi nije ofarbao svog u narandjasto
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

nije jos zavrsio koliko ja znam i kako mi je rekao do subote bi trebalo to da se privede kraju...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Iceman je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
maloprije vidjo audia a3 narandzasti sa crnim krovom, duboke karambolke, pragovi, felgice. audi boli glava, ja konto da ti nisi zavrsio svog, kad ono nije... :D


Jel se ti zajebavas ili sta???

Adi nije ofarbao svog u narandjasto

pa skonto sam i ja da nije, kad sam procito ovdje da su radovi jos u toku, a onaj je bio full zavrsen... ja ga juce vidio, i reko da nije adi pokupio svog...
ciji god da je, mocan je u PM, a ne sumnjam ni da ce adijev biti bar ko taj...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Pa jeli danas(u ovu subotu)auto ce se preuzeti ili...molio bi vlasnika da izvjestaje....
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Da, trebao je ovu subotu uzeti auto nazad Adnan, ali ocito kako se nehvali ili je rok pomjeren ili uziva u svom Audiju pa nas zaboravio na forumu....c.c.c.c. D:
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

koliko sam ja obavjesten
prije neki dan su prestali radovi na autu

ali nemojte mi vjerovati ...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

jbg izgleda da nema,Adnan bude ovdje na forumu ali nista ne pise i ne postovalja slike....
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

E ljudi auto jos nije gotovo treba da bude za koji dan priprema se za farbanje.
Cim dobijem kavih slika stavljam odma
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Jao drug, dabogda zavrsio vise pa da uzivas...naceka se ti brate podobro :)
 

JD.

Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

cuj naceka se...

pa ljudi auto sredjuju godinama a ovdje se sve radi odjednom i ne znam cemu zurba bolje lagano nek se sve slozi kako treba

nije ovo pimp my ride da auto komplet urade za 7 dana
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Kao sto je rekao JD. ne ide to brzo, nisu to male stvari, mora se sve precizno uraditi. Ljudi to brzo rade pa idu kasnije po 100 puta na popravljanje, ovako se uradi jednom i uradi se kako treba, ne treba da se forsira sa nekim vremenskim rokovima. Ako se forsira onda uvjek nesto krene lose.

A sad to na stranu, evo nekih slicica :))))) , auto bi trebao biti brzo zavrsen, necu da govorim u dan, ali brzo bi trebalo da bude gotovo.

12052008214.jpg



12052008216.jpg



I MENI NAJDRAZA SLIKA :)

12052008219.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top