Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

mirso je napisao(la):
sasad je napisao(la):
ajde povuci crtu pa kazi koliko te ovo doslo u KM? koliko si platio auto, jos toliko si dao na njega...ja vidim preko 10 000 km ulozeno do sad...

Minimalno...mislim da je dosta više od te cifre, al je zato auto drama...

jes vala...respect za to
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

nemam rijeci . . . Pregledosve slike i prebacio na comp ponesto i procito , , znalise kada ce biti gotovo ?
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Ja znam su Muha i Faris zavrsili svoj posao,i da izgleda prejebeno,i da se Audi nalazi u Banja Luci u A3M-u to je sto znam
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Fele je napisao(la):
Ima li sta novo na ovom projektu?

Pa auto se nalazi u B. Luci i radi se,presvucena kompletna unutrasnjost auta,stavljene jos neke stavrcice.
Tako da se nadam da cu biti na SR u Tuzli ,pa se vidimo
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Adnan_1.8T je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Ima li sta novo na ovom projektu?

Pa auto se nalazi u B. Luci i radi se,presvucena kompletna unutrasnjost auta,stavljene jos neke stavrcice.
Tako da se nadam da cu biti na SR u Tuzli ,pa se vidimo

Super, tamam da vidim nove promjene ;) bas me zanima kako je sve ispalo.
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Veliki respect za ovaj projekat,Audi ti je premocan a tek kad bude u potpunosti zavrsen nema se sta reci sve je dobro smisljeno i profesionalno odradeno (German style) nema ga boljeg........kad bude gotov stavi odma slike ima nas puno radoznalih.........do tada uzivaj i pozzzzzzzz
 
Legend
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ev i ja se sjecam samog pocetka projekta, kad smo ja i adnan razgovarali, i nije proslo dugo vremena audi poce dobivati nove oblike itd itd..

za sada je sve super odradjeno iako nisam auto vidio "uzivo".. nadam se da ce sve biti kako si ti zelio.. sretno u projetku
pozz
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

malo ovo usporeno ide, ali vazno je ako nista da se bar malo radi.... cekamo da ga uzivo vidimo.... ;)
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

bolje lagano ali kvalitetno nego sve nabrzinu pa da neke stvari počmu pokazivat lošu stranu nakon nekog vremena a i race sezona i da pođe ima iduća ne sekiraj se ništa sretno dalje i svaka čast
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Evo dobio sam par slicica pa reko da stavim da vidite kako izgleda,auto je pri kraju samo da se jos koje sitnice stave i to je to.

Jos da se zhavalim majstoru Gonzi (GTR)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top