Audi A1 1.4 Tfsi Sa 185ks Na Salonu U Parizu

Audi A1 1.4 Tfsi Sa 185ks Na Salonu U Parizu

Član
VR6Boki je napisao(la):
Motor definitivno moze, ti si malo vise pristrasan. Ako nisi, obrazlozi zasto to ne moze.

Ma nisam pristrasan.Ja posjedujem audija koji je star 13 godina..Tako da nigdje veze sa ovom kvalitetom i motorima..
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Kolko ce S1 imati? 200?

230 CCA....



VR6Boki je napisao(la):
Nebi rekao budale, prije ljudi kojima cijena nije bitna. Hoce mali auto i nesto ekstra i kupit ce Audi. Znaci gledaju u principu sta im se svidja i sta je jako kvalitetno po svim mjerilima, s tim da je cijena prakticno nebitna. Neki autofan ce uzeti prije Clia Sport il Mini Coopera S, jer ce garant biti zabavniji za vozit. Al opet, s Audijem se tesko sta moze mjeriti po kvaliteti - ne mislim mehanickih djelova - tipa motor, nego i onih sitnih detalja, plastike u unutrasnjosti i sl, sto je nekima isto bitno.

Jedan od rijetkih normalnih dečki sa foruma... valjda i ovi ostali nauče nešto od tebe...
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
audi_s2 je napisao(la):
potrosnja? moguca?

U savršenim uvjetima: DA

No u stvarnom životu: NE!

Mislim da je moguća i u stvarnom životu uz normalnu vožnju. U stvari, prilično sam siguran. Možda bih se i smio opkladiti.;)
Ovaj motor je odličan, ima snage, obrtni na niskim obrtajima,... Sasvim dovoljno da ne troši više od TDI-a.:icon_biggrin:
Čudno mi što nije kvatraš, ili nisam dobro pročitao:icon_question:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
audi_s2 je napisao(la):
potrosnja? moguca?

U savršenim uvjetima: DA

No u stvarnom životu: NE!

Mislim da je moguća i u stvarnom životu uz normalnu vožnju. U stvari, prilično sam siguran. Možda bih se i smio opkladiti.;)
Ovaj motor je odličan, ima snage, obrtni na niskim obrtajima,... Sasvim dovoljno da ne troši više od TDI-a.:icon_biggrin:
Čudno mi što nije kvatraš, ili nisam dobro pročitao:icon_question:

Nema potrebe za tim to je ostavljeno sa S1... on će biti isuviše jak za prednji pogon.... sve do 200hp se može trpiti, tipa Golf V, VI GTI....
Opasan diferencijal ide pod ovog mališana....
 
Član
Neki dan je bila vijest na forumu da će S1 dolaziti sa prednjim pogonom. Od quattra ništa. Nema ni potrebe za njim, limit za prednju vuču je 250-260 ks.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Neki dan je bila vijest na forumu da će S1 dolaziti sa prednjim pogonom. Od quattra ništa. Nema ni potrebe za njim, limit za prednju vuču je 250-260 ks.

Nikada S ili RS nije bio bez Q, i kako moji kažu nikada i neće ;) S3 je odavno tu... u toj klasi Hp pa je Q.... Ne brini.... Ovo što si ti čitao o S1 je u biti o ovom vozilu... A1
 
Član
Kako god kažeš. Valjda bolje znaš od dpowera:D

Ne brinem ja za audi, bitnije mi je kada ću na wc. No, po meni je quattro u kombinaciji sa 200 + nešto sitno konja nepotreban. Nije ni bitno
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kako god kažeš. Valjda bolje znaš od dpowera:D

Ne brinem ja za audi, bitnije mi je kada ću na wc. No, po meni je quattro u kombinaciji sa 200 + nešto sitno konja nepotreban. Nije ni bitno

Zato je S3 uvijek na tronu, a sada RS3 jer je nepotreban Q.. tako to ide... ;)
 
Član
Ako nije preskup 4x4 za odrzavanje, on je skoro uvijek prednost, bar sto se mene tice :) Ak je auto 150 il vise KS, ima to svoje prednosti. Posebno ak ovaj Audi bude 230-ak KS sa turbo motorom, onda imas mogucnost da jos dignes snagu i da ta snaga bude iskoristena. Na uskoj brdskoj cesti, bit ce nedodirljiv :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ako nije preskup 4x4 za odrzavanje, on je skoro uvijek prednost, bar sto se mene tice :) Ak je auto 150 il vise KS, ima to svoje prednosti. Posebno ak ovaj Audi bude 230-ak KS sa turbo motorom, onda imas mogucnost da jos dignes snagu i da ta snaga bude iskoristena. Na uskoj brdskoj cesti, bit ce nedodirljiv :D

Ja tebe ne prepoznajem:icon_eek:

Gdje je nestao onaj momak koji uživa u driftanju vts-a?


:D

Odoh na wc
 
Član
Sa 4x4 je to jos lakse uraditi :D Najbolji razlog za 4x4 u malom autu...

1989_Lancia_Delta_Front_Large.jpg


Delta je slicne duzine kao Audi A1, slicna bi bila i tezina da se Audiju gurne 4x4, jos sve dobro poslozit i nema dalje :cool:

Jedini problem, sto ce to Audi uraditi. Da BMW slozi takav auto sa 4x4, to bi bilo nesto ekstra. Al jebi ga :icon_evil:
 
Član
"Dear Friends,

in a last minute decision, the board decided to cancel the S1 to be revealed at Paris. Instead the A1 1.4 TSI 180 HP will be shown.

Good thing, the S1 will be re-engineered as the previous concept has been withdrawn."

Službeno.
 
Top