Audi 89 1.8S 66kw

Audi 89 1.8S 66kw

Član
lijep audi,,najvise mi se svidja unutrasnjost,,sacuvaj je u takvom stanju ne diraj nista,ne prljaj nista,,,i cijenit ce se to fino kad ga budes prodavao,,,,,jer tesko je vidjet audija da su mu isti tapacirunzi na vratima kao i sjedista
 
Član
fin audi,i prvi puta sam komentarisao pa cu evo i sada. nisam dugo vidio audija ove serija da ima 4x el podizace recimo i tako. Ovaj tvoj se cini pravo dobar,eto poslusaj raju za te komentare koje ti sugerisu i bit ce jos bolji;);)
 
Član
vlado_jaje80 je napisao(la):
dobar dobar.....samo ima ti neki pauk na vratima zadnjim:)

suti imaju dva i s jedne i s druge strane
svidja mi se tvoj jajas kako si uradio
pozzzz;);););)

ArminM je napisao(la):
fin audi,i prvi puta sam komentarisao pa cu evo i sada. nisam dugo vidio audija ove serija da ima 4x el podizace recimo i tako. Ovaj tvoj se cini pravo dobar,eto poslusaj raju za te komentare koje ti sugerisu i bit ce jos bolji;);)

hvala jara
dugo sam bio u potrazi za jednim vakim i eto uspio sam nac
jedino mi se na ovom nije svidjao motor jer je karbac,al sad za sad je dobar i vucom i potrosnjom
a poslusat cu savjete raje cim skupim kakvih para
jer trenutno ga sam vozam tj. ne izlazim iz njeg :cool::cool::cool::cool:
 
Član
dobro je,sve dok te slusa dobro je,karburator je zajeban,kad se poremeti onda ga je tesko ustimat. Moj drug je u keca golfa ubacio motor kao sto je tvoj,iz audija kao kod tebe. prethodno je imao 1,8 golfov,i kaze mi da je razlika u potrosnji dosta primjetna,onaj golfov mu je vise trosio.Ja sam vozao sa audijevim motorom,pravo fino ide,nisam mogao da ocijenim kolika je potrosnja,ali je raskidalo golfa,,stvarno dobar odziv na gas ima;););)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
lijep audi,,najvise mi se svidja unutrasnjost,,sacuvaj je u takvom stanju ne diraj nista,ne prljaj nista,,,i cijenit ce se to fino kad ga budes prodavao,,,,,jer tesko je vidjet audija da su mu isti tapacirunzi na vratima kao i sjedista

hvala jara
u mom gradu ja nisam vidio jos boljeg a da je fabrika
ma i necu dirat unutrasnjost
jedino nebo ono mi je polose
moram mu sam s vana uradit limariju jer ga je predhodni vlasnik iskuckao na par mjesta to ceme kostat 130KM + 50KM poliranje i imam mu uradit teflone a to cu pred zimu kad budem radio veliki servis i to ce kostat oko 300KM

ArminM je napisao(la):
dobro je,sve dok te slusa dobro je,karburator je zajeban,kad se poremeti onda ga je tesko ustimat. Moj drug je u keca golfa ubacio motor kao sto je tvoj,iz audija kao kod tebe. prethodno je imao 1,8 golfov,i kaze mi da je razlika u potrosnji dosta primjetna,onaj golfov mu je vise trosio.Ja sam vozao sa audijevim motorom,pravo fino ide,nisam mogao da ocijenim kolika je potrosnja,ali je raskidalo golfa,,stvarno dobar odziv na gas ima;););)

ja sam se isto nado da ce vise trosit
ja ti idem s njim cesto u hrvatsku jbg stari mi iz hrvatske mjesani brak, ma ne bitno
i onbicno ga tocim punog jer je tam zara gorivo u rezervar stane 70l i s tim mogu prec 1000 do 1100km sto znaci da je potrosnja oko 7l i niza jos uzimajuci u obzir da imam stvarno tesku nogu na gasu i da kocim uzbrdo
hehehe :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
eh ljudi odavno nisam pisao nis na forumu
jer nije bilo nikakvih novosti za pohvalit
sad ima jedna zalosna
ukrali mi biciklo iz podruma za koje sam bio jako vezan i koje me je stajalo sitnih 500KM-ica...
barem je dobra u tom svem losem je da mi nisu auto klepili.
usput sto se tice avdije sve pohvale
slusa me super,sad me strah da ga ne ureknem ;)
satrao sam dva zeca s njim u hrvatskoj
jedan mi je ostetio farbu na karambolci a drugi je bio manji i nije bilo posljedica i to oba za jednu noc
onda sam skinuo folije,jer je zima a bile su mnogo tamne i nisam vidio nis sta mi dolazi sa strane osim auta,ali ice na proljece nove samo sto ce na prijed biti mali postotak a nazad malo veci a na zadnju sajbu ide roletna. jos mi je u planu ice na farbanje tih sitnica sto su iskucane i steke u boju auta,pa onda poliranje. zatim neki lonac da dobijem na zvuku, pa nabacit xenone kratka svjetla, jer duga mislim da nece bit potrebe. onda bacam se u potragu za oprugama i vecim felgama da ga spustim i popunim prazninu u blatobranima.
ti radovi ce naravno bit praceni slikama i svi savjeti,komentari i kritike bit ce pozeljni
 
Član
nisam dosad komentarisao garazu,audi je pravo fin,sto se tice zečeva jesil ih makar potrpao u gepek :)
 
Član
edo_benz je napisao(la):
nisam dosad komentarisao garazu,audi je pravo fin,sto se tice zečeva jesil ih makar potrpao u gepek :)
hvala ;););)
onog sto mi je napravio stetu nisam pokupio, jer sam vozio brzo oko 120KM/H i malo se ganjao s nekim meganom zao mi bilo zeke skroz
i poslije tog sam vidio tek stetu i onda kad sam drugog spuco stanem da vidim jel mi kakavog kurslusa napravio i pokupim ga.
sad ce ljudi mislit jos da sam kakav manijak:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
ma jo suti
ti zecevi su u devetom mjesecu zaplatili oba u hrvatskoj na potezu Rijeka-Šibenik
prvi je izgino negdje kod Gospica a drugi je haman u avliji u Šibeniku valjda mu dosadio zivot ;)
 
Član
edo_benz je napisao(la):
haha to se on bacio pod auto,mozda im se audi svidja za brzu smrt ;) polako jbg

sve je moguce. ma more bit da ga je zena ostavila pa se malo zeko napio i sta ce jadan, skonto da ne vrijedi zivit i vidi mene maksuza kako idem u sitne sate i baci se.....:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Top