audi 80

audi 80

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo moga audija
4935fcda.jpg
 
Član
RE: caky

Fin audi samo promjeni naslov teme da ne bi brisali stavi audi 80 ili nešto sl...Stavi još slika i napiši neke podatke o autu.;)
 
Član
RE: caky

za mene 90% auta su felge...(uostalom felge su mi hobi)
mislim ovako je stvarno dobar auto(bar tako djeluje)i samo da mu stavis felgice i onda ce biti cakum,pakum...
 
Član
RE: caky

znam i meni su felge sve i sve ali trba mi malo djepa ,malo je presusio neznam sta mu je a gledo sam ja tvoje slike vidio sam da imas u ponudi mocni felga pa cemo se cut sto se tog tice ali moram cekat
 
RE: caky

ovo su ratkape od starijeg modela imam ti ja sve 4 orginalne od novog modela ako budeš zainteresiran javi cjena smješna 30 km za sve 4 a plus orginal pijačarske dođu toliko a ove nema šasne slomit
 
Član
RE: caky

znam da su od starijeg modela necu da ratkape uzimam i ove sam skino zato sto sam konto kupovat felge ,ali hvala na ponudi
 
Član
a ja konto neke 16 koliko se krecu 16 felge s gumama

evo jos slika auto je 91god ima centralno kljucanje kao sto se vidi u boji branici retrovizori i steke su u boji
cfd5f561.jpg
da6ec985.jpg
 
Član
sto se tice izgleda ja bih dodao(pored felgi)samo da spustis ovo auto...
xenone , fin auspuhcic,neke fine stopke i to je to...
eventualno jos po koji stilski (kvalitetni)detaljcic...
i to je to
 
ti po svom ukusu radis i najbolje ce biti samo nemoj nesto previse da ubacujes pa da nemas neke osnovee,najbolje ti je da sad sebi das plan kako da izgleda i da po tome trazis sto ti treba a dobar audi vidi se da je ocuvan svaka cast
 
Član
e kad bi po svom radio a uuuuuuuuuuu uradit cu ga po svom na photoshopu pa cu vam pokazat sta ja zamisljam haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top