Audi 80 problem

Audi 80 problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako tko moze pomoci ili dati savjet nek kazuje, radi se o 1.6TD+i 51KW motoru, nedavno zamjenim zupčasti remen,španer i ujedno zamjenim ulje i filter ulja, poslije toga auto ujutro kada upali nakon neki 2-3 min. rada kada dadnem 2-3x gas izbaci plavi dim i nakon toga nema vise tog dima ali u voznji primjecujem na vecim obrtajima kada dodam gas izbacuje malo plavkastog dima to je bilo do nedavno, danas kada sam auto vozio i isto tako dao mu veceg gasa iza mene oblak crnog dima izbaci, a sve ovo mi se nije desavalo prije zamjene ulja i remena:icon_question:
Ako mi tko moze dati savjet ili pomoći bio bih mu zahvalan.
 
Član
Vozio sam auto kod majstora za BOSH pumpe skidao je poklopac motora gledao neznam tacno šta ali je bilo uredu kada je zakacio na jedan izlaz iz BOSH pumpe onaj svoj instrument pokazao mu je 1.25 neznam sta znaci ali kazao mi je da ima rano paljenje i reko mi je da auto ostavim kod njega pa ujutro kada je hladno da pogleda tada to paljenje
 
Član
Dobro ce biti ako ga nebude uzubio al ako mi bude od ulja kojeg sam sipao nedavno kada sam radio servis (Mannol 15-40W) onda nece biti dobro može lahko da bude motor sjeban od tog ulja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top