audi 80 gt...carbon folija

audi 80 gt...carbon folija

Član
RE: audi 80 gt....sredjen, slike postavljene

da svako odrzava auto ko sto to ti radis bilo bi odlicno. Svaka cast,sto eness rece,pametno radis,samo naprijed;);)
 
RE: audi 80 gt....sredjen, slike postavljene

hvala raja, sad se tacno postidi..hehe..ima li iko los kometntar...heheheh
 
RE: audi 80 gt....sredjen, slike postavljene

idemo dalje sa sredjivanjem, sad malo mehanika...dobosi skinuti i odnijeti na tokarenje, uzete nove pakne, cekam sad da to sastavim i rucnu ustimam...pa onda ulje, filter ulja, vazduha, goriva, permant sav ispustam i novi stavljam, tecnost za stakla..i zas to je nova pumpica uzeta, ova mi nesto oslabila hehe..ima toga jos, samo se treba sjetiti
 
RE: audi 80 gt....sad je servis na redu...

evo avtic je napokon opran, pa sam i stavio njegove blatarice koje inace u toku ljeta skidam zbog izgleda, ali eto doslo vrijeme da se vrate.....ps, nesto me sad ovaj znak na vratim bode u oci sad, pa cu vidjeti da uradm novi, ako nebi majstor puno trazio, pa bi i to moglo biti u toku poliranja da se odradi.....
http://www.fotque.info/cache/26a00a93681b43beb4aa34d72ffa59cf.jpg
http://www.fotque.info/cache/4e50df84d0481d38458daea11579344f.jpg

 
RE: audi 80 gt....jos neke sitnice

evo samo koja slika...prljav je poprilicno, necu ni da perem, cekam snezinu..hehe
a ovaj golfonja to je tetkov morao sam ga staviti



 
RE: audi 80 gt....jos neke sitnice

e drugovi evo slika, prljav je da gore nemoze:), ali sta bi, unutra nisam ni slikao, sramota me hehehe, danas je opran, usisan...ovo je od jutros





 
Član
RE: audi 80 gt...mnogo prljav breee

e valo ako ti je ovo prljavo auto... nista dok na putu ne stanes, misleci da su ti obe sijalice naprijed pregorile, pa prebrises farove i nastavis :D
 
Član
RE: audi 80 gt...mnogo prljav breee

da je meni bar ovako cist auto :D,sve me strah kad me murija zaustavi da ne kazu ono kako ti u saobracajnoj pise plava kad ti je auto sivo-smeckaste blatnjave boje :D ,a vala i da vidis limpijevog kakav je vecinu dana onda bi se po pitanju cistoce s tvog moglo pojest komotno po kile bureka sa 2 jorguta :D:lol::lol::lol:
 
Član
RE: audi 80 gt...mnogo prljav breee

Pocet' cu mislit da je neki fetis u Zenici imat' prljavo auto :D
 
Član
RE: audi 80 gt...mnogo prljav breee

e triza, ne znas ti kako je nama, aj sto mitall nas truje, ali sto unistava lak na autu :D ne mozes oprat, koliko oni mogu zagadit i isprljat :icon_mad:
http://www.zenicablog.com/index.php/vijesti/zenica/3978-zagaenje-5x-iznad-maximuma
:icon_exclaim:

a inace audi kultura, eto ga i cist :icon_smile:
 
RE: audi 80 gt...mnogo prljav breee

ajoj braco bilo je i to, mislio sam da su mi sijalice pri kraju, ja pred kafic.....u jbt cant blata napreed,....ali malo tariguza je rijesilo sve probleme...hehe:)
 
RE: audi 80 gt...mnogo prljav breee

e ljudovi, nista novo, samo da osvjezim garazu, hvala bogu ide bez problema i lupkanja ikakvih
evo koja slika i juce sam na poslu montirao one niskoprofilne gume, i pravo lijepo stoje na felgi, ali su feluge 6 jota i bukvalno sam krv svoju popio dok sam stare gume skinuo.....
 
Top