audi 80 gt...carbon folija

audi 80 gt...carbon folija

RE: audi 80 gt.... kod majstora

evo nove slike od majstora...da se vidi kako radovi teku.....http://img576.imageshack.us/gal.php?g=p17111018490003.jpg

http://img576.imageshack.us/gal.php?g=p17111018490003.jpg
 
RE: audi 80 gt.... slike od majstora...

bio, bio, ali planiram ako vrijeme dozvoli sve skinuti i nanovo zalijepiti...pozz
 
RE: audi 80 gt....dolazi kuci od majstora..

auto sinoc ofarbano, upravo majstor krenuo prema meni....slike za sat, dva, ili popodne dok ga mlao upristojim...
 
Član
RE: audi 80 gt....dolazi kuci od majstora..

samo sad kad budes ubacio slike daj fino,da se vide,da ne moram klikat po njima,dugo si na forumu,valjda si do sad naucio:D;);)
 
RE: audi 80 gt....dolazi kuci od majstora..

ArminM je napisao(la):
samo sad kad budes ubacio slike daj fino,da se vide,da ne moram klikat po njima,dugo si na forumu,valjda si do sad naucio:D;);)

hehe, vazi druze, ma kako nisam naucio, samo mi lakse ovako, ali za vas cu ih postaviti na forumu fiksno:cool:
 
RE: audi 80 gt....dolazi kuci od majstora..

evo slike:







evo jos....






eto, rubovi sredjeni, zadnja oboja vrata fatbana ispod lajsne, lijevi prag bio ulopljen, sad je isprevljen, sredjen, vosak ubacen u pragove, zastita u rubove, rubovi iznutra naliveni voskom....itd....poliranje zakazano za sredinu decembra....
 
Legend
RE: audi 80 gt....sredjen, slike postavljene

na slikama dobro izgleda,a i ti ga dobro odrzavas,samo tako druze ...pametni radovi;)
 
RE: audi 80 gt....sredjen, slike postavljene

enesss je napisao(la):
na slikama dobro izgleda,a i ti ga dobro odrzavas,samo tako druze ...pametni radovi;)

hvala druze, naravno, ovo mi je bitnije od spustanja i felgica, mada je i to u planu....a tvog golfa necu ni spominjati....:cool:
 
Član
RE: audi 80 gt....sredjen, slike postavljene

stvarno lijepo izgleda,mada inace postujem ovog audi-a
bas mi nekako lijeze...
a ako budes htio felge ,mozes mene kontaktirati ;)
 
RE: audi 80 gt....sredjen, slike postavljene

ljuboje je napisao(la):
stvarno lijepo izgleda,mada inace postujem ovog audi-a
bas mi nekako lijeze...
a ako budes htio felge ,mozes mene kontaktirati ;)

hehe, vazi druze, moracu nesto viditi do proljeca sa falcom kakvim:lol:, sad sam bljuno majstoru finih para, pa registracija za par dana, a i servis moram uraditi sutra....ma bice feluge pa makar pjesak jeo:lol:
 
Član
RE: audi 80 gt....sredjen, slike postavljene

samo ti polako i kvalitetno sredjuj to auto...
to je najbitnije...
 
Top