audi 80 2.016v quattro sport e

audi 80 2.016v quattro sport e

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
ima u sarajevu jedan s2.
i jos nesto!
nemojte molim vas govorit da nije nesto na startu. nije kad ga vozi neki penzioner jebemu ako iko ima start to su audiji sa quattro pogonom.
treba znat startat i ne startat ni u kom slucaju sa stangasa pa krenes i pun gas. to je kita start.
fino dignes auto u obrtaje i skidas  nogu s kvacila. tako se auto ispucava.
koelga iz kluba sa quattrom na trci starta iz blokade. znaci 7200 drzi i naglo pusti kvacilo. to je start. nezna svako vozit quattro.
Pozz
 
Član
Lav je napisao(la):
ima u sarajevu jedan s2.
i jos nesto!
nemojte molim vas govorit da nije nesto na startu. nije kad ga vozi neki penzioner jebemu ako iko ima start to su audiji sa quattro pogonom.
treba znat startat i ne startat ni u kom slucaju sa stangasa pa krenes i pun gas. to je kita start.
fino dignes auto u obrtaje i skidas  nogu s kvacila. tako se auto ispucava.
koelga iz kluba sa quattrom na trci starta iz blokade. znaci 7200 drzi i naglo pusti kvacilo. to je start. nezna svako vozit quattro.
Pozz

heheheh ko da niko nezna vozit, skoci on uredu je to al su mu dugi prenosi prve i druge slabije nabija al moze nabrat . drugu nikad presaltat o tom ti ja govorim. ja sam naprimjer vozio 5 gti-a , i vozo sam se u s2 . gti ide drugom oko 100 al zacas a s2 140 naguli o tom se radi
 
Član
pravo dobar audi,zanimljiva boja.i ja radim sebi jedan audi 90 quattro.al 1 brzina mu je stvarno spora.jel mogu kako u audija kako ugraditi G60 lader??nesto razmisljam..
 
Član
aaaa borbet felge...hm...lijepo lijepo,boja je extra
a o G60 lader je katastrofa,kvarljiv je a malo majstora hoće da radi oko toga,zapravo ne znam hoće li iko
 
Član
RECI IM LAVE STA JE AUDI S2 I KOJA JE TO BAKACA AL TEK NA STARTU::: A DA NEPRICAMO O AUDIJU RS2 KOJI SKRIPA U 2 BRZINI KAO GOLF VR6 U 2 BRZINI:;:
 
Član
Ma S2 koliko god imao duge brzine, ide 6.1 do stotke.
To je ekstra ubrzanje za 230 KS...
A usput, ima S2 u varijanti sa 5 i 6 brzina mjenjacima.
Prijenosni odnosi obje varijante nisu jednaki.
 
Član
ljudi S2 je najbolji motor sta je audi napravio.. Alfa i omega za tuning... S i RS su bilji kraljevi.. jedino vrime kad su motori nešto značili u audiju.. pogledaj novoga RS6...

Pogledaj ko je ove godine ima najbolje na 402 u hrvatskoj...
 
Član
ja se neb kurcio toliko da vozim dieselaa..kao sto se kurcis ti quattro,,,treba znat sta pricas...a koliko vidim neznas o audijevim 2.2 TURBO MOTORIMA nista.....a vozis audija steta....
 

Lav

Član
ne vrijedi spomenuti VR6 u topiku gdje se radi o audiju. taj motor je smece i za ***** je.
uostalom zna se sta je S2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top