Audi 80 1.8 karb

Audi 80 1.8 karb

Član
za sad imam ovu jednu sliku. Auto uzet u fazi raspada i od tada sam na njemu odradio dosta stvari. Zadnji trap, zadnji gasni amortizeri, prednji trap, stelovanje motora, svjecic kablovi crijeva filteri i te stvarcice, plinski uredjaj, strujna instalacija (oko toga jos radim i ne stajem dok sve ne bude kao novo), Pionir cd plejer, pionir zvucnici, automatsko paljenje farova, led sijalice table.
U planu su:
prednji amortizeri i diskovi (sjutra)
opruge
y racva jer ima dvogrli karburator
danima pokusavam sam napraviti pozadinu cajgera ali mi se cini da ce pasti neki led cajgeri jer u ovom mom gradu nemam nikakav izbor materijala,
presvlacenje enterijera, karbon i koza platno,
presvalcenje crnih dijelova eksterijera folijama,
xenoni i angel eyes,
maska hladnjaka,
oz power 15ke felne (na proiljece sa gumama za ljeto)
jos zvucnika,
i vecinu toga plairam uraditi sam ako neko zna dje mogu naci povoljno bilo sta od ovih stvari koje trebam ili ima neki savjet nek me kontaktira. Takodje ako nekome treba nesto oko grafickog i web dizajna tu sam.
Hvala

5d7wxz.jpg
 
Član
Evo jos slika


Monro zadnji gasni
2zgzpqr.jpg



Branik ostecen i nije uklopljen kako valja, znakovi zreli za osvjezavanje
9b9j08.jpg


I prednki branik takodje lpse uklopljen kao i farovi(kao novi zato se dvoumim da li da stavim druge ili samo bixenone u iste), fali desni drzac haube (mozda stavim haubu od b4)
ycxhj.jpg

Felne pravac odpad
rsacqv.jpg


E ovo je zeljena visina, potraga za oprugama u toku
ohqy4m.jpg


Juce stavljeni zvucnici 500w, u planu jos dva para u p i z vratima
2njf4td.jpg


Danas stigli i prednji gasni amortizeri
szewwp.jpg



Eto drugari, svaki komentar i predlog i kritika i ponuda djelova je dobrodosla Auto zapusten totalno, na enterijeru takodje ima dosta posla, nadam se da cu izdrzati i isfinansirati sve do kraja
 
Član
Dobro, samo nastavi i nemoj da gubiš volju!

Koje je to godište? Kolko ima km i kolko KS?
 
Član
Kick je napisao(la):
Dobro, samo nastavi i nemoj da gubiš volju!

Koje je to godište? Kolko ima km i kolko KS?

87mo godiste, kilometara ko to zna, vracano i mjenjat motor i ko zna sta sve, ne trosi ulje sto je bitno. Komsija je imao nekoliko ovakvih i ajnspric i karb i kaze da njegov nijedan nije ovako isao mada ja nisam zadovoljan (imao sam vektru b 2.0 prije njega i nikako da se naviknem, valjda zato) 66kw, to dodje nedje oko 90 ks

PassatB3 je napisao(la):
bogami ako sve to odradis ima da lici na nesto,jesil konto stavi ti maglenke to bi bilo lepo :)?
treba doci do maglenki :) sad se lomim sta sa farovima, jeftinija varijanta da ugradim bixenon ili skuplja da uzmem od drugog auta neke novije ili da narucim neke custom farove zatamljene ili tako nesta :)
 
Top