Audi 4.2

Audi 4.2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gaga je napisao(la):

pa nije lud pa da ga prijavis kad bude uskoro na nasim tablama:lol:. ja da sam na tvom mjestu kao sto rece gdje zivis i koliko murija prolazi nebi se dvoumio sekunde samo nemoj granicu prelazit;)
 
Član
arminnn je napisao(la):
gaga je napisao(la):

pa nije lud pa da ga prijavis kad bude uskoro na nasim tablama:lol:. ja da sam na tvom mjestu kao sto rece gdje zivis i koliko murija prolazi nebi se dvoumio sekunde samo nemoj granicu prelazit;)

Au brate meni je svedno,ja imam 17 god a para nemam :icon_biggrin:...
Audi interesuje mog rodjaka
 

MTR

Član
nema od tog nista , a u svim zemljama u okolini je minimum Euro 4 , za godinu dvije Euro 5 , jer izlazi norma euro 6.
 
Član
Evo jedna,ja je zovem rupa u zakonu.....
Jeste li znali da se auta bilo kog godista i bilo kog motora mogu ocarniti ako su namjenjena za auto utrke,ili za visoka predstavnistva...

Isto tako se terenci mogu registrovati kao teretna vozila,ali tu ima nekih caki pa niko ne koristi.....

BTW:ja bi ga uzeo,jer micilia i onako ne moze da me stigne a tablice svedno nemam :123:
 
Super Moderator
drug ako je ta sestica 2001 godiste onda 90% da je ona facelift linija koja se proizvodila do 2005 tako da se lako moze prepraviti ta godina pa da ga uvezes regularno ;)
jer isti je model koji se proizvodio do 2005
 
Super Moderator
drug kazem ti ako je facelift model nije mu tesko prepraviti godiste pa ga uvesti samo ako se ne bojis jbg ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top