Audi 100

Audi 100

Član
Vako je to izgledalo kad je izasao na cestu... :123:

jVW41.jpg

Kopx7.jpg

bcGoK.jpg

pMCzN.jpg

2Zc3.jpg

Bznht.jpg

DPyNl.jpg

XMO5Q.jpg

MwHNd.jpg
 
Član
Ponosan sam sto sam AntiChuner...jeb*a vas plastika...I moje ispiranje mozga je preslo u korist na kraju sa onim spojlerima si mogo samo poletit :) ama bas nista vise...Sad kad ti ga se scepam pa kad pocmem to sastavljat nemoj da ti padne napamet da nest mjenas plakat ces :)
Pa i sam ces vidjeti kad zavrsis auto da ce bolje izgledati onako kako ga imas u planu sad slozit nego sa onim NFS dodatcima:D btw igrao sam nfs i kec i sve ostale djelove nikad auto nisam tuniro uvjek sa stock autima vozio samo motor nabrusim i felge stavim :D da imam par slika od nfs vidio bi da te ne zajebajem :D nikad mi se nisu svidjali spojleri unfs :D
 
Član
Kico ti nisi imao normalno djetinstvo, jesu tebe silovali? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: svi smo mi chuneri hahaha :D :cool:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Kico ti nisi imao normalno djetinstvo, jesu tebe silovali? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: svi smo mi chuneri hahaha :D :cool:

Ja sam imo normalno bgm,samo ja neznam ko je silovan ja ili vi :)...Prije ce bit da ste vi silovani ja sam covjek zaludjen Stock lookom al zato ne stock motorima pod haubom :) :lol::lol::lol::lol:

:123:
 
Član
ja uvje na nfs stavljo krilo i cim sam ga vidio kupio:lol:
:123::123::123::123::123::123::123:
 
Moćan audi, al kad je već sve to rađeno treba mu se ubacit i instrument tabla od modela audi 100/200, 89-91. i mislim da je gepek trebalo od tog modela stavit (bez one bravice na sredini)
 
Član
Odlicno je uradjen,samo mi se ne svidja prednja karambolka i zadnji spojler,a inache je predobar ;) sretno u daljnim radovima :cool:
 
Član
Ako procitate malo prijasnje postove skontat ce te da su svi spojleri i sve od smole skinuti, vraca se na fabriku i idu branici od Audi 200 ;)
 
Član
:icon_eek:

Jadna majko, farbati čitav auto i od tako sređenog i novog auta ovo počiniti.:icon_eek:
 
Top