atest i papiri

atest i papiri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cao raja, imam pitanje
razbijen golf trica 96 godiste,totalka ako ja sad dotjeram iz njemacke tricu mogu li je atestovat kao ono promjeno skoljku komplet,to jest moram li od razbijenog motor ubacivat radi brojeva?
 
Član
Mislim da ne ali nisam siguran, jer logicno je da mozes i motor prebaciti i atestirati..

Sada prvo se u mupu dobro raspitaj i otidji negdje u spediciju da ti kazu detalje i da vidis koliko je to isplativo i koje su sve cake kod takvog uvoza.
 
Član
m50b25 je napisao(la):
Mislim da ne ali nisam siguran, jer logicno je da mozes i motor prebaciti i atestirati..

Sada prvo se u mupu dobro raspitaj i otidji negdje u spediciju da ti kazu detalje i da vidis koliko je to isplativo i koje su sve cake kod takvog uvoza.

e to mi nije jasno nikako,znam da mogu i motor atestirati sa orginal sasijom ,ali u isto vrijeme na istom auto i motor i skoljku ,ne kontam,ma ja momentalno nisam u BIH da se raspitam ali starom kad bi to mogao napravit,mogao bi na putu kuci stat u njemacku i kupit tricu golfa i potjerat doli,jer posto iskoristim skoljku mogao bi mozda prodat motor,mjenjac ...
 
Član
zasto se zajebavat sa tim sranjima prekucas auto za 100 eura ovde kod nas i mirna bosna pali goni nikom negovori :)
 
BHT Ovisnik
bmwscaner je napisao(la):
zasto se zajebavat sa tim sranjima prekucas auto za 100 eura ovde kod nas i mirna bosna pali goni nikom negovori :)

u mog susjeda golf 3 vr6,dobio na poklon iz njem,drama auto ,autoatska klima i sve,svi mu kazu da prekuca al nece,voza ga po selu:icon_confused:
:icon_exclaim:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
zasto se zajebavat sa tim sranjima prekucas auto za 100 eura ovde kod nas i mirna bosna pali goni nikom negovori :)

u mog susjeda golf 3 vr6,dobio na poklon iz njem,drama auto ,autoatska klima i sve,svi mu kazu da prekuca al nece,voza ga po selu:icon_confused:
:icon_exclaim:

sta ga briga glavni je u selu , ponekad potjera krompira i brasna i tako to
 
Član
zasto ne prekucavati auto ta zivimo u usranoj BiH i treba to raditi niko ziv negleda u te stvari dosli u sarajevo na policiju ajd nam provjerite e36 koji smo prodali oni nas napali kao sta ih peglamo sa time da idemo i nesmetamo a auto je bilo prekucano i vec godinama se voza tako i po bosne voza prekucana auta ko da je to neka nepoznanica
 
BHT Ovisnik
0g1 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
zasto se zajebavat sa tim sranjima prekucas auto za 100 eura ovde kod nas i mirna bosna pali goni nikom negovori :)

u mog susjeda golf 3 vr6,dobio na poklon iz njem,drama auto ,autoatska klima i sve,svi mu kazu da prekuca al nece,voza ga po selu:icon_confused:
:icon_exclaim:

sta ga briga glavni je u selu , ponekad potjera krompira i brasna i tako to

budala coek,jednom samo na pistu otiso,do piste max 5 min ima...
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
zasto se zajebavat sa tim sranjima prekucas auto za 100 eura ovde kod nas i mirna bosna pali goni nikom negovori :)

u mog susjeda golf 3 vr6,dobio na poklon iz njem,drama auto ,autoatska klima i sve,svi mu kazu da prekuca al nece,voza ga po selu:icon_confused:
:icon_exclaim:

sta ga briga glavni je u selu , ponekad potjera krompira i brasna i tako to

budala coek,jednom samo na pistu otiso,do piste max 5 min ima...

a staces nisu svi isti:icon_exclaim:
 
Član
Mozes uvesti golu skoljku kao rezervni dio naravno. Ali GOLU, ne smije nista na njoj biti. Motor se naravno moze uvesti kao rezervni dio sam isto tako.

Naravno ako imas kakvu stelu u carini da ti dovezes citavo auto a oni ti napisu da si uveo golu skoljku... to je najbolje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top