Astra vs. Megane vs. Focus vs. Golf

Astra vs. Megane vs. Focus vs. Golf

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja ne znam da se nova Astra pocela prodavati, ja ne znam da ima neki novi Focus osim ovog zadnjeg koji se moze naci. Dakle poredite Golf VI i novi Megane koji je izasao poslije Golfa VI. No ako je vec tako, realno gledajuci, Megane, Astra, Focus, Golf... Kada bi bila rijec o top verzijama, onda Focus RS bez razmisljanja...
 
Posto jos nije izasla nova Astra... nisam siguran u svoj izbor :D
Sto se tice KVALITETA:
Golf
Astra
Focus
Megane


Izgled necu komentarisati, jer je to totalno "stvar ukusa"... a performanse-potrosnja bla bla bla... pa koliko PARA toliko MUZIKE, kod svakog branda...
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Ja ne znam da se nova Astra pocela prodavati, ja ne znam da ima neki novi Focus osim ovog zadnjeg koji se moze naci. Dakle poredite Golf VI i novi Megane koji je izasao poslije Golfa VI. No ako je vec tako, realno gledajuci, Megane, Astra, Focus, Golf... Kada bi bila rijec o top verzijama, onda Focus RS bez razmisljanja...

jbg , nisu mogli svi isti dan izaci al et tu su negdje svi :icon_smile:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Ja ne znam da se nova Astra pocela prodavati, ja ne znam da ima neki novi Focus osim ovog zadnjeg koji se moze naci. Dakle poredite Golf VI i novi Megane koji je izasao poslije Golfa VI. No ako je vec tako, realno gledajuci, Megane, Astra, Focus, Golf... Kada bi bila rijec o top verzijama, onda Focus RS bez razmisljanja...

jbg , nisu mogli svi isti dan izaci al et tu su negdje svi :icon_smile:

Jesu oni svi ista klasa i to, ali ostadose Ford i Opel sa starim modelima, nema tu vecih razlika, ali bit ce testova kompaktne klase, pa se radujem tome :D
 
Član
OPC, RS i ST i GTI-a vise nema kao ni megana, jedino sto kod nas je tako sta god da izadje narod opet na golfa al eto o ukusima ne treba raspravljati....:cool:
 
Legend
http://www.youtube.com/watch?v=7QhS6FKeP1s&feature=fvw

po meni izabrao bih
focus rs
golf gti
astru
pa megana
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Ja ne znam da se nova Astra pocela prodavati, ja ne znam da ima neki novi Focus osim ovog zadnjeg koji se moze naci. Dakle poredite Golf VI i novi Megane koji je izasao poslije Golfa VI. No ako je vec tako, realno gledajuci, Megane, Astra, Focus, Golf... Kada bi bila rijec o top verzijama, onda Focus RS bez razmisljanja...

jbg , nisu mogli svi isti dan izaci al et tu su negdje svi :icon_smile:

Jesu oni svi ista klasa i to, ali ostadose Ford i Opel sa starim modelima, nema tu vecih razlika, ali bit ce testova kompaktne klase, pa se radujem tome :D


mislim da se ovaj redizajnirani focus moze rame uz rame takmiciti sa ovim ostalim , a Astra jos nije izasla al et , bar ste vidjeli slike pa eto , mozete nekako presuditi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top