Astra H GTC (psch3)

Astra H GTC (psch3)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ev reko steta mi ostaviti nedovrsenu bilo...:lol::lol::lol:
OpelASTRAHGTCGOTOVO.jpg
 
tarik_91 je napisao(la):
nema puno gresaka al mi ova zadnja felga ne lezi nikako treba je jos rasiriti

baš tak, bila je ok a onda sam nadoštuko :lol: zadnjeg branika tj spustio pa ostalo ko da je unutra a onda bi morao ponovo felgu stavljati a bio sam ljen:lol::lol: meni ne bode tolko u oci....
 
Član
dobro je da si postavio...lijepo je ispalo...moglo se jos malo radit, al fino je...farovi su lijepo legli...:)
 
prag bezveze svidjaju mi se diode na retrovizoru ali trebo si ih pomaketi prema rubu retrovizora da nisu na sredini.

kad budem kod kuce postavicu i ja svoju astru koju sam radio a nisam je stavio na takmicenje (vidio je ryu kak izgleda) i volio bih da i troza stavi svoju ak se ne ljutis stavicemo u tvoju temu
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
prag bezveze svidjaju mi se diode na retrovizoru ali trebo si ih pomaketi prema rubu retrovizora da nisu na sredini.

kad budem kod kuce postavicu i ja svoju astru koju sam radio a nisam je stavio na takmicenje (vidio je ryu kak izgleda) i volio bih da i troza stavi svoju ak se ne ljutis stavicemo u tvoju temu

ja moju imam još raditi par sati, sad radim nissana pa tek kad njega završim uradiću i astru,ima dotle :D
 
cico_mevle je napisao(la):
kad budem kod kuce postavicu i ja svoju astru koju sam radio a nisam je stavio na takmicenje (vidio je ryu kak izgleda) i volio bih da i troza stavi svoju ak se ne ljutis stavicemo u tvoju temu

ajde de super ideja postavite samo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top