Astra GTC - komentari

Astra GTC - komentari

Član
Ja bih se jos jednom zahvalio ekipi iz Zagreba koja je pomogla pri postavljanju lsd-a
momci hvala vam jos jednom i veliki respect za ovo sto ste odradili
 
@tvrdoglavi i vwfan napisao sam vec dosta puta, xenoni bez sociva - jok. farovi i bi-xenon 1700 KM pa eto polako, bice ;)
[/quote]


ok,mislio sam da ima sociva....
stvarno sam iznenadjen... :icon_rolleyes:
 

JD.

Član
jel ti upao sine ? hahahaha

IGY ajde vala moras mi napravit kakve jebacke slike hehe

@tvrdoglavi, nema lece, ovo su halogeni farovi, a fabricki sa lecama dodju samo sa bi-xenon, tako da je ili to ili ovo
 
Član
kulturno, uredno, skolski .... lijep auto bio , jos ljepsi poslije svega naravno... poznavajuci vlasnika ne sumnjam u dalje radove... skidam kapu
 

GTC

Član
ma kakvi opruge... :cool:

vozia JD-evu GTCjku u Karlovcu...i osta sa oduševljen....... zakucana je skoro do kraja...savršeno...a udobnost kao na tvorničkoj visini GTC-a...perverzija ;););):cool:

a ovo će bit najbolja GTCjka na Balkanu ;);)

hmmm ili već je ? meni već je :cool:
 
Član
great_job.gif
 

JD.

Član
M A R E X je napisao(la):
Ekstra project.....
Unutra bi fino legla bjela koza....sta mislis o tom(da je otvori malo):icon_smile:

hvala

mislim da ce ipak ici crvena koza, ipak nije ovo vikend auto, vozi se i po lijepom i po ruznom vremenu tako da bi bijela bila previse osjetljiva na prljanje... ;)
 
Član
oo svaka cast ..legla su mu prebolesno...samo tako nastavi...a crvena koza je bolja jer inace sada furaju svi bijelu.....::cool::cool:
 
Top