Astra GSi, Sarajevo???

Astra GSi, Sarajevo???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Je li nekome poznato ovo auto http://www.pik.ba/artikal/83884/opel-astra-f-2-0/
Interesuje me je li ok auto ili ubijano do koske...
I ako nekome iz Sarajeva nije tesko otici i pogledati je malo u kakvom je stanju pa mi javiti bio bih jako zahvalan.
 
Član
Mislim da sam se ganjao jednom sa ovom Astrom, ide opako dobro. Drugom me preleti samo tako :D

Ak neko bude isao gledati, na sta posebno da obrati paznju??
 
Član
fali joj naprijed branik , neko je obicni natako . ma kod tih auta mislim jedino na sto treba obratit paznju jest limarija pogotovo podovi
 
Član
Generalno onako... mozda najvise limariju i struju, ipak je opel. :D Onda unutrasnjost je li pohabana, stanje trapova, motor mi ne predstavlja ogroman problem jer to mi se da sredjivati...
 
Član
kazoocide je napisao(la):
Generalno onako... mozda najvise limariju i struju, ipak je opel. :D Onda unutrasnjost je li pohabana, stanje trapova, motor mi ne predstavlja ogroman problem jer to mi se da sredjivati...

Vidi kolega sa Amadinom... on je gore, on će najbolje pogledati i reći ti stanje... zaganjaj ga na opel team forumu... ili ako ti broj treba, kontaktiraj me pa ću ti poslati.

pozdrav.
 
Član
Vec sam pisao tamo na forum, ako mu bude usput da je pogleda malo :D
Bitno mi je da nije trula i da sasija nije kriva, ostalo se manje-vise moze uraditi, ali lim kad je los zivot mi se smuci.
 
Član
Ja znam iz Sarajeva plavu astru.... moj prijatej je vozio par godina, prodao je nekom zaljubljeniku koji je kompletnu restaurirao...
Meni ova lici na jednu astru stranca sa Pofalica, dugo se vozila na Svajcarskim tablama, da ne bude da izmisljam, ali meni detalji na automobilima tesko promicu. Kada sam je tek primetio bila je kompletna i lik je dosta gasao po gradu, onda je neko vreme vozen sa pola prenjeg branika i na kraju mu je totalno skinut i stavljen je sa standardne astre. Imao je BBS-ice felge ako se ne varam.... Zadnji put je taj stranac vozen u Hrasnici i ne vidjam ga sigurno od pocetka ove godine.

Ja samo govorim ono cega se secam, a ne mora da znaci da je rec o istom autu, mada Astra GSI je prilicno redak model i jako je upadljiv...
nek se jos neko javi da skrene pricu... zelim da pomognem.
 
Član
Znam da su jako rijetke, zato i pitam na forumu da li je kome poznato auto... hvala za odgovore do sada...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top