Astra G-xenon,angel eyes

Astra G-xenon,angel eyes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam ljubitelj plastike,volim diskretno sredjivanje.. pa kao prvo ofarbani su svi crni dijelovi u sivu metalik,skinuti znakovi sa haube,stavljen xenon hd kit,kupljeni farovi,kupljene stopke mislim da to nije bas malo... sto se mene tice to je to,na ljeto idu kromirane felge ako sve bude po planu sa faxom,i nove presvlake i to je to
 
Član
hvala drugovi ,pozz :) moze li mi jos ko rec? presvlake u pazaricu? komb eko koza/platno koliko izadje ? nije preko 2 stoje? da li moram dolazit sa autom,jer mi je receno da imaju sve tipe auto,tako da ja prethodno odem tamo posto studiram u sa da narucim dadnem pola iznosa,i dodjem drugi dan i ugradim
 

JD.

Član
Astra je napisao(la):
hvala drugovi ,pozz :) moze li mi jos ko rec? presvlake u pazaricu? komb eko koza/platno koliko izadje ? nije preko 2 stoje? da li moram dolazit sa autom,jer mi je receno da imaju sve tipe auto,tako da ja prethodno odem tamo posto studiram u sa da narucim dadnem pola iznosa,i dodjem drugi dan i ugradim

pa odes pa provjeris, nema ni pola sata voznje od Sarajeva...
 
Član
evo nove slike:
astricaqz1.jpg

astrica2et6.jpg

astrica3fc5.jpg
 
Legend
Pa nista se nevidi. Plus sto dira ove tablice, pokvari i ovo malo fotke. Asta ko stra, po onom sto si pokazao na ovim fotkama.
 
Legend
:) fotkaj auto sa strane tako da se vidi prednji dio i bok auta.

Obavezno cucni, tj namjesti se da budes tacno u visini fara. Pokusaj pa postavi.

Zasto ako vec nemozes nabavit kamei front gril, nisi ofarbao masku prednju u crno, ovo je previse ofirno(papnski).
 
Član
po meni nije... idem na sivi look auta,dakle sve u boji auta ,ako sam u mogucnosti da nabavim xenone i farove koji su mnogo para,sigurno sam u mogucnost da nabavim pisljivu masku :D nisam nasao nijednu da mi se svidja,one su mi previse papanske :) uslikacu iz te poze obavezno,ovo je bilo na brzake da postavim nesto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top