Astra G 1.6 16v Tuzla

Astra G 1.6 16v Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
astra je za sve pohvale,stvarno uradjeno kulturno,cisce nije moglo,jedno pitanje......ove led maglenke,gdje ih ima i koje su cijene ;)
 
Član
Extra, komentarisali smo je ovdje neki dan ako se ne varam. Jedina zamjerka ovaj prednji branik, mozda da ipak stavis tablicu na njega? Probaj, mozda ti se i svidi, nekako je ovako...preeeeevelika povrsina.
 
Član
extra je...samo jos mozda da stavis manje retrovizore i bice odlican...pozzz i srecno...
 
Legend
Meni se nesvidjaju neki detalji koje bi ja drugacije odradio, to bi bio kao komentar ono sta bi bilo kad bi bilo, medjutim sto kaze nije moje auto, a ukusi su drugaciji svaciji, i kad gledam s te strane auto je extra, bez zamjerki. Svidja mi se sto si joj nabacio amortizere na haubu, i zadnji difuzor nije los ljepo se uklapa, mozda kad si vec skrko ovoliko para u nju da si nasao neke bjesne felge koje bi isle uz svu ovu plastiku, a VOLAN ti definitivno moze rijesiti taj problem.

Mislim na slikama je fenomenalna, ali vidio sam je ja u gradu prije nekoliko mjeseci pa me jednostavno nisu neki detalji bas odusevili, tacnije pojedine stvari - sitnice kvare ukupni dojam.

Sve i svemu ljep autic. Neka ti je sretno i dd.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top