Astra F VITEZ????

Astra F VITEZ????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znal neko sta vise o ovom autu jel udaran ako jest jel fino urađeno da nije ko ona mecka sto je muma97 pitao,opcenito sta znate o autu i vlasniku

http://www.pik.ba/artikal/4228228/astra-f/ ;)
 
Član
Ako me pamcenje dobro sluzi,ta Astra je jedna od sretnica koja je zavrsila u rijeci Lasvi :D ,bilo je popravke brdo nakon toga,momak je kao cekao neki 2.0 ali nikad docekao...vozao par sedmica sa ocajnim motorom i tako prodao auto...
To je bilo prije par godina,vidim jos je 1.6 u njemu,vjerovatno nije puno radjeno vise...zavisi koliko trazi,medjutim ja ne vjerujem da bih sebi to uzeo...
 
Član
Sta je napisao sta je uradjeno,za cijenu koju trazi tesko ce i na nuli biti,ako je ista istina :) Uglavnom,tako je,jel sta radjeno kasnije sa ovog spiska,u to ne bih ulazio...
 
Član
Druže,ako je cijena približna ovoj što piše,bježi od toga,da je zdrava samo tako.Ja imam F '98-o godište,nikada udarana,limarija zdrava skroz,pa ni u snovima se ne nadam da ovoliko košta,to ti je realnost.Plus što je kod ovih što su prve serija,limarija loša,puno lošija nego kod redizajn modela poslije '95-e.
 
Član
QhUD0.jpg


sa druge strane sutuacija jos gora :D
 
Član
cim sam vidio oglas kontao sam napisati da je zavrsila u lasvi i to davnooo, ima 6-7 ako ne i vise godina.. ugl bila je kod momka u vlasnistvu jako dugooo.. prodavao je i na kraju eto zavrsi u vitezu.. savjet : bjezi od auta sto dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top