Aston Martin Cygnet Colette

Aston Martin Cygnet Colette

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ma petero komotno stane i to bez da se guraju:) ljespi je od smarta, moderniji! Ja mislim da bi komotno mogao iscupati prednje sjediste i voziti sa zadnjeg:)

Na sajmu u BG-u smo buraz i ja sjeli pozadi i zamolili 2 čovjeka da sjednu naprijed i podese sjedište kako im odgovara. Može se sjediti, nije Mercedes, ali može da posluži.

PS. Naravno, bila je Toyota.;)

:lol::lol::lol::lol:;);)

Šta se keslaš?:D

Auto kao auto ne bih uzeo nikad, ali mi je bilo simpatično da nas dvojica možemo sjesti nazad u ono govno od klupice i sjedišta. Nevjerovatno, ali može se nekako sjesti. Ja sam bio oko 187cm, 90+kg, a buraz oko 190, 85+kg.
 
OggyBoy je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ma petero komotno stane i to bez da se guraju:) ljespi je od smarta, moderniji! Ja mislim da bi komotno mogao iscupati prednje sjediste i voziti sa zadnjeg:)

Na sajmu u BG-u smo buraz i ja sjeli pozadi i zamolili 2 čovjeka da sjednu naprijed i podese sjedište kako im odgovara. Može se sjediti, nije Mercedes, ali može da posluži.

PS. Naravno, bila je Toyota.;)

:lol::lol::lol::lol:;);)

Šta se keslaš?:D

Auto kao auto ne bih uzeo nikad, ali mi je bilo simpatično da nas dvojica možemo sjesti nazad u ono go*no od klupice i sjedišta. Nevjerovatno, ali može se nekako sjesti. Ja sam bio oko 187cm, 90+kg, a buraz oko 190, 85+kg.

:lol::lol: Ma nije, nego ja se ne mogu pomiriti sa cinjenicom, da moze cetvero sjest, mislim sitnijih da, ali ovako malo vecih konjeva kao ja:lol::lol: Ali kako god, daleko mu lijepa garaza od moje:)
 
Član
dellas je napisao(la):
Sad ima 180 i 100kg :lol::D

:lol::lol::lol:

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
:lol::lol: Ma nije, nego ja se ne mogu pomiriti sa cinjenicom, da moze cetvero sjest, mislim sitnijih da, ali ovako malo vecih konjeva kao ja:lol::lol: Ali kako god, daleko mu lijepa garaza od moje:)

Ni ja nisam vjerovao. Čim vidiš negdje Toyotu IQ, isprobaj. Glava kao da ti je napolju iza zadnje šajbe, skučeno jest, ali je nevjerovatno da se čovjek može uglaviti nazad.:lol:
 
Top