ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast
extra je auto

3. Mjerni instrunenti (pritisak ulja i turbine i temp. ulja)
jesu li Autostyle ???
i ako moze jos koja slikica ;)

hocu i ja da ugradjujem pa se dvoumim izmedju FK i Autostyle
 
Član
auto je super ali to su već svi rekli :), sve si sredio i maccinu i style hehe ali izgleda da ćeš sad morati stilski da središ i ormar ne mogu ti više stati svi pehari u njega hehehe :p, svaka čast respeckt
 
Član
jel imas cukicu za pritisak nitra u boci.. imas li grijac... ?=


jbga tako je to s nitrom.. ides dok ga imas, a nestane kad najvise treba, ono trenutak do 5 min slave on zakaze :)...
ako se oslanjas na nitro nabavi sve adekavtne instrumente i nece biti propusta kao sada. isliznulo ti je prvo mjesto radi par eura za cukice i jos toliko za punjenje boce ... zao mi je i svaka cast u svakom slucaju
 
Član
Hvala svima na cestitkama i komentarima
2 Adnan - Styling u pravom smislu je otkazan, bilo samo 6 auta, ali podijelio sam pehare ljudima koji su dosli i svi su bili zadovoljni, niko nije imao primjedbi na moje sudjenje

2Tepsija - Imam ja cukicu za pritisak i kad sam otvorio bocu, pokazivao je uredan pritisak, ali ispostavilo se da mi holender na jednom od ventila pusta, pa je tuda iscurio, mamu mu j... Punio bocu za SR u Rijeci i nisam koristio i znam da mora biti puna. U nedelju 4-5 puta opalio i nestade, pa doslo mi da se ubijem ... ali, sta je tu je ... nece me vise zaj...

A evo i slika starta finalne voznje ...
 
Član
miki321oc je napisao(la):
svaka cast
extra je auto

3. Mjerni instrunenti (pritisak ulja i turbine i temp. ulja)
jesu li Autostyle ???
i ako moze jos koja slikica ;)

hocu i ja da ugradjujem pa se dvoumim izmedju FK i Autostyle

Mjerni instrumenti su marke AutoGauge, kupio u HR, u firmi TP Autosport, placao u prosjeku 70 KM komad. Po meni FK i Autostyle izgledaju nekako jeftino, ovi imaju bas lijepo, njezno osvjetljenje.
Ako hoces preciznost mjerenja onda trazi samo VDO
 
Savrsena... Svaka cast na svemu odradjenom, meni je perfektna, nema ni detalja da mi se ne svidja.. Auto definitivno za svaku pohvalu, mogo si posudit jedan krug :p heheh salim se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top