ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

drug .... posto imaas ps i znas uraditi na njemu ...

ovo sad ostavi ovako ...al ove kockice ofarbaj sve u crnu boju i nek se nastavi preko gepeka zadnjeg dijela ... kontas li na sta mislim...ispast ce ti auto narandjasto crno .... jos sa crnim krovom ...

znaaci sa strana bi ti bio pola narandjast a pola crn i ta crna ide preko stopova i opet na drugu stranu auta...

uslikam ti boru jednu da vidis ...crno siva
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

meni je ovo lose da losije ne moze biti al dobro to sam opet samo ja:D
btw felgice su prejake :cool:
zaboravi dodat..mojne ba stavljat neki sank na gepek...vista nesto decentnije da ne strsi...
 
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

A covjeka jest se smetnuo Mirsade dodji sebi dok jos nije kasno:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 

IGY

Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

fina kombinacija
nesto slicno je i dragon sa foruma htjeo sebi da radi naastri :cool:
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Ako se tebi svidja onda OK;)
Samo je ne farbaj iz ove narandaste ono sa crnom je previse obican izgled ,ostavi ovu boju za podlogu a naljepnice se mogu skontat:cool:;) igrasli NFS mozda pokupis koju ideju od onih ponudjenih u igrici ...:icon_smile:
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Po meni najljepsa Astra bila onakva a sad ovo je stvarno bar meni nista to se od tebe nadati ma nema sanse a jos naljepnice stavljati hmmmm za par mjeseci kad ih sunce opece e onda ces vidjeti sta ce biti
 
Super Moderator
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

uco_opc je napisao(la):
Po meni najljepsa Astra bila onakva a sad ovo je stvarno bar meni nista to se od tebe nadati ma nema sanse a jos naljepnice stavljati hmmmm za par mjeseci kad ih sunce opece e onda ces vidjeti sta ce biti

ne moze im sunce nista
a naljepnice kad stavi moze ih skinuti kad pozeli.. ako mu se ne bude svidjalo il ako mu dosadi u medjuvremenu :D
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

allroad je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
Po meni najljepsa Astra bila onakva a sad ovo je stvarno bar meni nista to se od tebe nadati ma nema sanse a jos naljepnice stavljati hmmmm za par mjeseci kad ih sunce opece e onda ces vidjeti sta ce biti

ne moze im sunce nista
a naljepnice kad stavi moze ih skinuti kad pozeli.. ako mu se ne bude svidjalo il ako mu dosadi u medjuvremenu :D

Ma je*** sunce ali ovakvo auto farbati da recem s naljepnicama to ne kontam ,ulozeno toliko truda i novca da se nemoze ni izmjeriti i na to sve uraditi ovo :icon_question::icon_question:
 
Super Moderator
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

uco_opc je napisao(la):
allroad je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
Po meni najljepsa Astra bila onakva a sad ovo je stvarno bar meni nista to se od tebe nadati ma nema sanse a jos naljepnice stavljati hmmmm za par mjeseci kad ih sunce opece e onda ces vidjeti sta ce biti

ne moze im sunce nista
a naljepnice kad stavi moze ih skinuti kad pozeli.. ako mu se ne bude svidjalo il ako mu dosadi u medjuvremenu :D

Ma je*** sunce ali ovakvo auto farbati da recem s naljepnicama to ne kontam ,ulozeno toliko truda i novca da se nemoze ni izmjeriti i na to sve uraditi ovo :icon_question::icon_question:

pa zato ce i staviti naljepnice da to lako moze skinuti i vratiti sve kako je bilo :D
 
BHT Ovisnik
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

same felge bi promjenile auto,al dobro bi mu doslo osvježenje s tim naljepnicama,pa ako dosadi skine se;)
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

ma dobro razmisli sta ces uradit al gledaj da se i tebi svidi brate radis auto za sebe :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top