ASHIKA disk plocice?

ASHIKA disk plocice?

Valjaju li ove ASHIKA disk plocice (Motorex) nikad nisam cuo za tu firmu pa me interesuje iskustva ako neko ima?
 
Član
jbt ih da ti iskreno kazem kod mene su trw, to ti je najbolje uporedit sa cijenom vidis kolko te kostaju kolko ostale ako je cijena visoka visok je i kvalitet...motorex za razliku od milovanovica demija i ostalih ima i kvalitetnih stvari, iako mi prijetalji rade u milovanovicu i demiju nema sasne nac neke jebene djelove....neki dan trazio sijalice imaju samo valeo i narva jbg dok u motorexu imas bos filips osram i sl
 
Član
za koje auto ti trebaju plocice? ako je za peugeota, ja sam kod francuza ugradjivao nekakve swag uglavnom dobro su se pokazale, doduse imaju vjerovatno i za ostala auta..
 
Član
Svaka plocica je dobra, stavljao na svoja auta i jeftine i skupe i nikakve nisam imao razlike, isto se trose, jednako koce i jedne i druge, nema da se ova uagrije pa losije koci i slicno.... Kazu skripe jeftinije a kod mene je bilo bas obratno, skupe su mi skripile dok jeftine nisu...
 
Član
sto kaze rs turbo svaka je dobra jebat je samo sto se neka brze potrosi neka sporije u zavisnosti od tvrdoce samog diska i samih plocica....jedina razlika sto imas sad ove nove pa kad kocis ne baca ti crno po felgama ostalo sve isto
 
Top