arapi ga toce

arapi ga toce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jesu ti Arapi, crnci ili sta su vec toliko siromasni pa voze samo S6???:D

imaju kod mene 2 u gradu na svicarskim tablama, al ja nikad nemogu izaci preko dana da ih slikam (citaj: nemogu ustati iz kreveta:) )

al imaju zvuk fantastican, kad ga oplete po gasu, pola grada se okrene:cool:
 
BHT Ovisnik
strasan:cool:
u mene je dolazio prosle godine momak na pranje sa carrerom 3 mjeseca stara TechArt tuning,prao je iz dragosti,jos momak navecer sreo ove sto rade u mene u gredu i picem casti:cool:
pors.jpg
 
Član
a audi ja mrak da ga imam spavo bi u njemu nedavno je bio jedan s8 u mostaru bolest ziva
 
Član
nisam uspio uslikati ovde neki lik vozo ferrari neki novi crveni ja zvuka :icon_eek:
mora da je i on arap pa toči :D
 
Član
Auto je hebeno strašan i isto tako ide opako;)

Uopće je bez veze raspravljati koliko jedan V8 ili V10 troši ...bitno je kak i koliko ide. :icon_twisted:

"ko ima takav auto u vlasništvu bilo ga on točio ili država ...za cifru koliko takav auto košta...kakav interijer i performanse nudi....potrošnja je tu sporedna stvar.

Jednom sam isto tak postavio glu. pitanje vlasniku jednog M3-a (od frenda-friend) "koliko ti to troši?".

Lik me pogledal onak u smislu (Kaj ti to mene j****?) :icon_question: Boli me k*** koliko troši... bitno da ide ko zmaj:lol:
Mislim da se vlasnici stock modela automobila iznad 4 soma kubika i 300ks+ benzinjare s takvim stvarima uopće ne zamaraju.:D
 
BaXRS4 je napisao(la):
18-22 prosječno.

zavisi kako se vozi, moj prvi komsija ima A8 3.7 V8 quattro, kaze da u gradu ne prelazi 14.5, a na otvorenom 11-12... istina slabiji je motor nego kod S6, ali je A8 tezi od njega poprilicno...
 
Član
olensoner je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
18-22 prosječno.

zavisi kako se vozi, moj prvi komsija ima A8 3.7 V8 quattro, kaze da u gradu ne prelazi 14.5, a na otvorenom 11-12... istina slabiji je motor nego kod S6, ali je A8 tezi od njega poprilicno...

Taj A8 bi trebao imati zavisno od opreme maximalno 1850Kg, dok S6 ima preko 1900Kg.
Ispod 18l je nemoguće, V10 5.2, .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top