anti-tuning

anti-tuning

Član
C.Norris je napisao(la):
pretpostavljam da je auto na atifu :D

vjerovatno , a djeca su ramo i fatima :lol:

zene nigdje cudno , jesi pogledao na prednjoj sajbi ili :icon_question:

covjek moze otici iz sela, al selo iz covjeka NE (ne mislim bukvalno na selo kao ruralno naselje, bez uvrede...nego na 'selo u glavi ') :cool:
 

a6.

Član
162846_180174761992952_100000012892707_677972_2723138_n.jpg


cak mu i lambo zavidi..


pogledajte prednji dio :D


154897_180170175326744_100000012892707_677944_2688085_n.jpg
 
Član
corrado nikako anti samo ovaj spojler ukloniti i mozda zadnjo branik i bolji od pola auta na forumu prvo od mog pa dalje ;)
 
Član
uco_opc je napisao(la):
corrado nikako anti samo ovaj spojler ukloniti i mozda zadnjo branik i bolji od pola auta na forumu prvo od mog pa dalje ;)

mislim da je ovo auto radjeno i za style, stoji ovo na coradu nije 'klasicni svabo', ja bi skinuo samo spojler nazad, i felge sire za broj vece bio bi prejak ;)
iako da imam corrado nebi to bio taj stil na koji bi isao, ali nismo svi isti ...
p.s. naprijed bi mu malo malo smanjio dozivljaj na braniku, ali nebi mi smetao ni ovaj toliko, picke se loze na to :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
corrado nikako anti samo ovaj spojler ukloniti i mozda zadnjo branik i bolji od pola auta na forumu prvo od mog pa dalje ;)

mislim da je ovo auto radjeno i za style, stoji ovo na coradu nije 'klasicni svabo', ja bi skinuo samo spojler nazad, i felge sire za broj vece bio bi prejak ;)
iako da imam corrado nebi to bio taj stil na koji bi isao, ali nismo svi isti ...
p.s. naprijed bi mu malo malo smanjio dozivljaj na braniku, ali nebi mi smetao ni ovaj toliko, picke se loze na to :)

;);)
 
Član
Ovaj corrado je 100% radzen za stajlinga,i ako je ovo anti tuning,onda sam ja Ekrem Jevric (dobro,mozda frizurom tu i tamo :) ). Po meni auto je perfektno odradzeno i vidi se da nije bezze sastavljeno vec bas sa ukusom
 
Top