anti-tuning

anti-tuning

Član
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/2MpUrDNIDLY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Evo jedna ideja za sve ove sto previse vole LE Diode, vrijeme je za novi level :D
 
e ovo je vec nesto :D e da znate kakvih pacijenata ja sve vidim sa ovim LE diodama

nedavno sa prozora vidim kako treperi plavo svjetlo u jednoj ulici gdje su kafici i kontam hitna ili policija ja kasnije izasao u grad a frajer na zadnje bocno staklo od nekog fiata stavio plavu LED traku i spojio sa ozvucenjem :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ovo je bilo u Mostaru,sad mozda nije seljo nego show,ko ce ga znati ali zanimljivo za vidjeti ako nije bila dosad

 
Član
2ynjlo2.jpg


znači kralj. još je naljepio na desnu stranu "24v". Sierra, 24v..pa to leti..još s ovom spojlerčinom..vjerovatno se mora javljat kontrolnom tornju kad kreće iz garaže.. Legenda. Dobro znam da sierra cosworth ima takav spojler, ali leba ti..ovo je niš s ničim.. al bitno je 24v da šljašti :)
 
Član
ako je ovo onaj crveni punto iz sarajeva fakat je bio smece
sad ga je vlasnik poceo u normalu dovoditi ali jos uvijek je kič
 
Početnik
Evo jedan extreme seljo tuing :icon_eek:

slika je losa ali mi bilo glupo da slikam mislice lik da je dobra pa slikam :icon_cry:

20ap9ib.jpg


pogadjajte sta je zaokruzeno u zutom krugu :lol::lol::lol: :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Top