anti-tuning

anti-tuning

Član
Ajde sad neko pametan da izracuna koliko ovo ima konja, gledajuci po nalepnicama...:lol: Pa, znaci, ovaj ima deble, poremecene zivce...:lol:
 
Član
Ovaj Clio u meni budi neki srklet kada ga vidim, mislim da ne bih mogao da ga gledam uzivo, imam problem sa pospremanjem :D.
A sto se tice Ascone, poznajem idejnog tvorca iste, cak stavise blizak mi je prijatelj... zanima me gde je zavrsila?
Koliko god mi bio drag prijtelj, Ascona je elementarna nepogoda... :icon_biggrin:
 
Početnik
pa bolje da je kupio novo auto nego sto jepotrosio para na naljepnice vidio sam ovakvog ficu u crnog gori ali nemogu izvuci sliku sa mobitela nemam usb :icon_mad:
 
Član
budaletina je napisao(la):
pa bolje da je kupio novo auto nego sto jepotrosio para na naljepnice vidio sam ovakvog ficu u crnog gori ali nemogu izvuci sliku sa mobitela nemam usb :icon_mad:

pošalji sliku mmsom na mail ;)
 
Član
deez je napisao(la):
Ovaj Clio u meni budi neki srklet kada ga vidim, mislim da ne bih mogao da ga gledam uzivo, imam problem sa pospremanjem :D.
A sto se tice Ascone, poznajem idejnog tvorca iste, cak stavise blizak mi je prijatelj... zanima me gde je zavrsila?
Koliko god mi bio drag prijtelj, Ascona je elementarna nepogoda... :icon_biggrin:

Hah, sto sam danas video asconu, na haubi ogroman neki usisnik kao sto ima impreza, samo sto je preko cele haube, ogroman, i pozadi neki leteci spojler, jedno 10cm iznad krova...osigurao se covek da se krste kad ga vide :lol:
 
Top