anti-tuning

anti-tuning

Član
j*bo te sunce sta je ono :icon_mad: ojj sta uradi od jadne kockice..boze me sacuvajj :icon_mad: a da mi je vidit ovo uzivo...ojj
jos kad ovo skener vidi ima da poludi :D
 
Član
a kockica ima hardtop :(
uglavnom,prica se po gradu da je neka zvijer pod haubom...2,5,neki govorw i da je 2,7...realno,ovo ide kao da je 1,6 ;)
ima 2 lonca nazad,protocna,pa ima zvuk,al sta joj vrijedi kad ne moze zapalit gume :lol:
nema blokade,cijedi drugu vazdan :D
 
Početnik
ee ovog sam ja bimera vidio u zenici,sve mi se oduzelo,nisam ni mob mogao izvadit da slikam...a vidim jos je gori nego sto sam mislio
 
Član
evo da i ja dodam koju sliku :icon_smile:
nadam se da nisu vec postavljene na forumu .
 

Prilozi

  • wallpaper27.jpg
    wallpaper27.jpg
    88,3 KB · Pregleda: 77
  • 10940787_small[1].jpg
    10940787_small[1].jpg
    24,9 KB · Pregleda: 80
  • tunn_142.jpg
    tunn_142.jpg
    59,8 KB · Pregleda: 25
  • VW.jpg
    VW.jpg
    125,4 KB · Pregleda: 18
Član
IMG_8695.JPG

extreme_japan_tuning2.jpg
 
Član
E vidis poput ovog zadnjeg, to nije anti-tuning...tesko je suditi kad ne poznajes taj stil, pa da moze socijeniti...

To je isto koda japanac stavi u anti tuning golfa keca hrdjavog sa jotiranim felnama i napise " vidi ga trosi pare na felge, a nema za lakiranja"....

Uglavnom evo vam jedan link pa si procitajte kojih sve pravaca ima:

http://himrx.wordpress.com/what-style/


A cim nadjem kako se zove ovaj japanski smisao tuninga, javim vam ;)

Hocu reci, sto je nama anti tuning nekome je to-to, i obrnuto...nemozes gledati generalno...
 
Član
onog crvenog cabio bmw-a sam neki dan vidio, isao za njim iz zenice u travnik preko vjetrenice, bas sam se ismijao, seljakluk zesci, jos ga on nesto zateze ko biva a auto ide ko jugo 45, sto neko rece felge vrijede duplo vise nego samo auto ali stas seljak ostaje seljak........
 
Top