anti-tuning

anti-tuning

Član
attachment.php


ako je ovo antituning onda neznam sta je tuning ovo auto je savrseno osim felga da su neke ljepse pervarzija ja osobno nebi izlazio iz turbo lade inace ovo sam nedje ukacio na nekom forumu da ima preko 200 ks i kusur tako da
POGLEDAJTE ORIGINAL IZ CEGA JE NASTALA PA RECITE DA NIJE TUNING :)
 
Član
Dobro, ovo je zezancija, fora sa meetinga... Bas sam upratio da Britanci mnogo vole da se zezaju sa ovako neukusnim zahvatima... sve jedno ovi detalji su postavljeni da bi se sprdali sa ljudma koji zaista budze automobile sa cunjcima i sabanskim nalepnicama....
Procitaj sta pise... "Why grow up?", ocigledna fora!
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
attachment.php


ako je ovo antituning onda neznam sta je tuning ovo auto je savrseno osim felga da su neke ljepse pervarzija ja osobno nebi izlazio iz turbo lade inace ovo sam nedje ukacio na nekom forumu da ima preko 200 ks i kusur tako da
POGLEDAJTE ORIGINAL IZ CEGA JE NASTALA PA RECITE DA NIJE TUNING :)

To je to Markisha sto govorim, samo me niko ne slusa....a sad zamisli kako Lada ide bokom :cool:
 
Legend
bmwscaner je napisao(la):
attachment.php


ako je ovo antituning onda neznam sta je tuning ovo auto je savrseno osim felga da su neke ljepse pervarzija ja osobno nebi izlazio iz turbo lade inace ovo sam nedje ukacio na nekom forumu da ima preko 200 ks i kusur tako da
POGLEDAJTE ORIGINAL IZ CEGA JE NASTALA PA RECITE DA NIJE TUNING :)

da , pokusavao sam evo naci....bilo je na nekom forumu kako je radjeno auto , masno je ulozeno , takodjer mislim da ima sigurno preko 200ks

btw ako nadjem postam u novi thread


A za onog "slavonski brod" hahah nemam rijeci
 
Top