ANGEL EYES

ANGEL EYES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zalutao siiii:icon_exclaim::icon_exclaim::D

a farovi su ti 300eura..prelistaj malo oglase..i obrati se Radmili ,Taxi-Bar
 
Početnik
TAXI BAR Gradiska, ili Carshop Tuzla, potrazi il na forumu il na google....i javi ako kupis, fkt, bice i nama lakse :D
 
Član
Pošto sam vidio da ti je audi 80 moraš na njemu i haubu promjeniti jer ovi farovi nemogu na standardnu masku od audija 80
 
Član
izvinjavam se sto upadam, i ja sam zaineterosvan za ovakve farove, i za haubu od b4 to znam, al jel potrebno jos nesto zameniti ? I jel treba sta prepravljati ili je sve sraf na sraf?

Hvala puno
 
Član
puska je napisao(la):
izvinjavam se sto upadam, i ja sam zaineterosvan za ovakve farove, i za haubu od b4 to znam, al jel potrebno jos nesto zameniti ? I jel treba sta prepravljati ili je sve sraf na sraf?

Hvala puno

Sve ti skoro odgovara osim otvaranja haube to moraš prepraviti ili kupiti i vezni lim od b4
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
puska je napisao(la):
izvinjavam se sto upadam, i ja sam zaineterosvan za ovakve farove, i za haubu od b4 to znam, al jel potrebno jos nesto zameniti ? I jel treba sta prepravljati ili je sve sraf na sraf?

Hvala puno

Sve ti skoro odgovara osim otvaranja haube to moraš prepraviti ili kupiti i vezni lim od b4

e hvala bas me i zanimalo kako resiti zatvaranje haube, znaci treba i vezni lim od b4 i hauba.

nego zatvarac svidja mi se kako je to kod tebe ispalo jesi ti menjao vezni ?

i jel ova maska kod tebe ona kamei od b4 ? i obrvice si farbao videh razne na ebayu nego prvo da nabavim farove pa polako :)
 
Član
Nisam mjenjao vezni lim jer sa ovom maskom bez znaka možeš otvarati haubu a na onoj klasičnoj moraš je malo isijecati da bi mogao otvarati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top