Android-Besplatni SMS-ovi

Android-Besplatni SMS-ovi

Član
B.M - Floyd je napisao(la):
George je napisao(la):
ja koristim WhatsApp odličan ti je imaš ga na marketu i šalješ slike i video bez ikakvih problema ;)

Ma meni ne treba za slike i video,mogu poruke preko toga ? :icon_confused:

ma sve bolan sms, slike, video linkovi sve živo... preporučujem ti da ga skineš
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
George je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
@George : Zelena okrugla ikonica sa bjelom slusalicom u sredini,mislimo na isto ?

e točno ta ;) i fino curi isto instaliraš i dopisujete se i slikate do mile volje

Trebam li Wi - Fi za ovo ili radi i bez toga ? :icon_smile: Spasio si me ;)

radi on al da bi funkcionirao moraš bit na mreži, a ako onaj kome šalješ sms nije na mreži, čim se u spoji na mrežu dođe mu poruka tako da funcionira pravo ja koristim ima već 2 mjeseca
 
Član
i Android i iOS imaju Viber, mislim da je to najcesca aplikacija, bar vidim pola mog imenika ima Viber, minuta razgovora skine oko 700kb sto je nista, a sms isto funkcionira kao i obican sms
 
Član
Viber, GoSMS ima plugin za online uslugu SMSa, mada GTalk je po meni jedini nacin da ostanes u kontaktu s ljudim dopisujuci se a koristenje protoka MIZERNO
 
George je napisao(la):
ja koristim WhatsApp odličan ti je imaš ga na marketu i šalješ slike i video bez ikakvih problema ;)

takodjer koristim WhatsApp i slazem se sa Georgeom ;) odlican je.

al ako maloj instaliras kontrolirat ce te vise nego prije :lol: :lol:

-jos da nadodam...imam kod hej kartice full tarifu (500 sms,500 minuta i 500 mb) i s njom sam isto zadovoljan,ne sjecam se kad sam bon uzeo (a 4 kartice imam i sve koristim), ta tarifa je extra za whatsapp (a valjda i ostale slicne aplikacije) jer 500 mb je meni dovoljno za 1 mjesec...
;)
 
@Davor : Hvala kralju na informacijama ;)

@danijel888: Kako mislis kontrolisace me ? :icon_sad: :D
Ja sam preko m:tel-a i prije je bilo ono za poruke i minute "besplatne",znam da je bilo za 0.30KM + PDV ,30 poruka,za 1.5KM +PDV 100 SMS-ova,i za 3 KM +PDV 250 poruka i traje ti to 7 dana od uzimanja. Ali sad su to ukinuli :icon_confused:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
@Davor : Hvala kralju na informacijama ;)

@danijel888: Kako mislis kontrolisace me ? :icon_sad: :D
Ja sam preko m:tel-a i prije je bilo ono za poruke i minute "besplatne",znam da je bilo za 0.30KM + PDV ,30 poruka,za 1.5KM +PDV 100 SMS-ova,i za 3 KM +PDV 250 poruka i traje ti to 7 dana od uzimanja. Ali sad su to ukinuli :icon_confused:

Vjerovatno misli da che te cura vise kontrolisati xD
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Skonto sam to,ali na koji nacin ? Preko svoga vidi mog ? Kako,sta ? :icon_confused:

Ma nemoze ona nikako vidjeti tvoje nish ako joj ne dash psw il mob svoj ;) a vise che ti pisati, i tipa kod kuce sam a ti negdje na kafi, a ona kaze haj da se cujemo ovo ono ;) nadam se da si me razumio :D hehe
 
Top