Amerikanci Ne Mogu Da Objasne Slucaj Iznenadnog Ubrzanja Priusa U San Dijegu

Amerikanci Ne Mogu Da Objasne Slucaj Iznenadnog Ubrzanja Priusa U San Dijegu

na satelitskoj sam gledao o ovome zadnjem slucaju iz san dijega !svi problemi u vezi toyote se desavalo u usa a samo jedan slucaj u eu
i svi su podigli tuzbe za ostetu sam ovaj zadnji tip iz san dijega nije!!!! njegov auto su istrazivali strucnjaci od tojote i njihove drzavne sluzbe i nista auto bez i jedne greske ili nedostatka!!!!
SVE JE FOL!!!!
audi je u americi imao slican problem krajem 70tih godina kupci se zalili da auta nekontrolisano ubrzavaju ali u procesima se ispostavljalo da su sva vozila bila ispravna!
ali imidz je bio ostecenj kao sad kod toyote
ali dzaba nisu to mogli ameri sakriti nermin ih cita kao bukvar :cool:
 
sky walker je napisao(la):
na satelitskoj sam gledao o ovome zadnjem slucaju iz san dijega !svi problemi u vezi toyote se desavalo u usa a samo jedan slucaj u eu
i svi su podigli tuzbe za ostetu sam ovaj zadnji tip iz san dijega nije!!!! njegov auto su istrazivali strucnjaci od tojote i njihove drzavne sluzbe i nista auto bez i jedne greske ili nedostatka!!!!
SVE JE FOL!!!!
audi je u americi imao slican problem krajem 70tih godina kupci se zalili da auta nekontrolisano ubrzavaju ali u procesima se ispostavljalo da su sva vozila bila ispravna!
ali imidz je bio ostecenj kao sad kod toyote
ali dzaba nisu to mogli ameri sakriti nermin ih cita kao bukvar :cool:

skuzio cojk odma...jesi vidio sta je skola..hehehe

VR6Boki je napisao(la):
37 postova offtopica pobrisano, o raznoraznim slaganjima :lol:

:icon_exclaim:

slazem se,tako i treba sa spamom.... :lol:
 
Početnik
sky walker je napisao(la):
na satelitskoj sam gledao o ovome zadnjem slucaju iz san dijega !svi problemi u vezi toyote se desavalo u usa a samo jedan slucaj u eu
i svi su podigli tuzbe za ostetu sam ovaj zadnji tip iz san dijega nije!!!! njegov auto su istrazivali strucnjaci od tojote i njihove drzavne sluzbe i nista auto bez i jedne greske ili nedostatka!!!!
SVE JE FOL!!!!
audi je u americi imao slican problem krajem 70tih godina kupci se zalili da auta nekontrolisano ubrzavaju ali u procesima se ispostavljalo da su sva vozila bila ispravna!
ali imidz je bio ostecenj kao sad kod toyote
ali dzaba nisu to mogli ameri sakriti nermin ih cita kao bukvar :cool:

pogan narod i to je to...:icon_rolleyes:

auto industrija im je u kurcu pa na ovaj nacin pokusavaju da je spase...:icon_rolleyes:
 
Član
Sto se tice americke pameti... Izvinite morao sam :D

http://www.youtube.com/watch?v=XxmccYBXJLg
 

MTR

Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gqcCGv0aolM&hl=en_US&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gqcCGv0aolM&hl=en_US&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

onaj video od neki dan , Dio-2

:lol::lol::lol:
 
Top