amer_sa vs remblender

amer_sa vs remblender

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bolje bi bilo da se radovi salju na privat "ziriju" pa tek onda kada oba clana urade da se prestave slike, ovako mzoe doci do kradje ideja :D

A ja iskreno nisam fasciniran ni jednim, svaki ima svoje prednosti mane, sta ja znam u blizu je pravo al' et dacu svoj glas remblenderu :)
 
Član
Hmmm sta reci,moje misljenje je to da su se oba rada mogla mnogo,mnogo bolje odraditi,ali meni licno bolji amerov rad,prema tome,glas za amer.a!
 
ja rakoh da nisam dobar sa PS (lud sam za CorelDraw i ustelio sam se u njemu - poprilicno), prije nekih pola godine sam tek uzeo PS u svoje ruke i nisam nista radio u njemu, ali vjezbam koliko mogu i nedam se....
Bitno je ucestvovati......
 
Član
hheh.. sve bi bilo bolje.. da nisam pozurio.. tek sam zadnji dan poceo raditi.. nisam imao vremena prije... ijbg.. sinoc mi drug kaze da nije 4. nego sinoc da se treba postaviti.. i et.. sta je tu je .hehe hvala u svakom slucaju
 
Član
Remblender je napisao(la):
ja rakoh da nisam dobar sa PS (lud sam za CorelDraw i ustelio sam se u njemu - poprilicno), prije nekih pola godine sam tek uzeo PS u svoje ruke i nisam nista radio u njemu, ali vjezbam koliko mogu i nedam se....
Bitno je ucestvovati......

haha..pa nisam ni ja profi.. ja sam poceo u photoshopu prije mjesec dana.. i nesto sitno... hihih
 
Svaka cast na pobjedi......
treba samo vjezbati, vjezbati i zezati se :)

P.S. Ili mi se cini ili opasno gijesim, ali sat na sajbi ti je malko naopak (Ovo ne spominjem da bi preokrenuo ishod glasanja, to bi stvarno bilo nisko i bio bi kreten, nego samo da u buducim radovima obratis paznju da sat ide okrenut ozacu)...

Jos jednom cestitke.
 
Član
Remblender je napisao(la):
Svaka cast na pobjedi......
treba samo vjezbati, vjezbati i zezati se :)

P.S. Ili mi se cini ili opasno gijesim, ali sat na sajbi ti je malko naopak (Ovo ne spominjem da bi preokrenuo ishod glasanja, to bi stvarno bilo nisko i bio bi kreten, nego samo da u buducim radovima obratis paznju da sat ide okrenut ozacu)...

Jos jednom cestitke.

heh to sam primjetio prije nego sam postavio rad.. ali nisam imao vremena da okrecem..hihih.. pozurili me .. hvala ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top