amer_sa vs remblender

amer_sa vs remblender

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pravila se znaju
Rok do 04.februara do 23:59!
Sretno!

04aj3.jpg


1600x1200
http://www.netcarshow.com/peugeot/2005-307/1600x1200/wallpaper_07.htm
 
Posto mi javlja neku gresku u edit (sto se tice ovog post-a) morao sam poslati poruku jednu za drugom....

Da li mogu, do isteka roka za predaju radova, doradjivati sliku koju sam vec postavio???
 
ma samo mala ispravka na ovomj gornjoj (kao sto se vidi na donjoj slici - zuti rubovi na braniku i sa guma su odstranjeni, a na gornjoj ne - pogresna slika postavljena)

Da postavim umjesto nje ili da se vide ispravke (cisto da nebude nako namjestanje, varanje ili nesto slicno)
 
Član
De ti fino skini ove dvije slike sto si uradio,dok ne uradis sve fino,da nebude 10 slika,pa postavi finalnu sliku dok jos imas vremena!
 
Član
izbrises ovo povecano boldirano izbrises sav txt i ovo drugu sliku i ostavis ovu za glasanje..

ili bolje povecaj je na 700xnesto pa da bude lakse za pregledat da ne moraju otvarat ;)
 
idealna rezolucija za postavljanje na forum je 800x600
tako ja svoje radove postavljam

molim takmicare da daju ime svojim radovima, tj. odradjenim vozilicama. bez imena nema daljnjeg pobjednika. :)
hvala
 
promjenio sam rezoluciju, dao naziv (valjda je to to) ako treba jos nesto javi da se dopuni...

Prvi put je, za sljedeci ce mo vec da znamo sta treba i nece biti ovolikog masiranja
 
Član
evo i mog rada. jbg. zeznuli ste me .. neki govore sutra.. neki veceras treba.. al et da ne rizikujem..

DeSpErAdO

desperado2gz8.jpg
 
Remblender - skroz lose uredjen prednji branik, nije losa ideja, ali ovaj branik bas me bode u oci
amer_sa - extra rad,hauba mi se svidja, premocna je, svaka cast...
znaci glas ide amer_sa!
 
Član
damn..ovaj original ljepsi 10 puta nego VT al et :)

btw:mrzim ove obrtomjere na šajbi..

dva loša rada..al moj glas ide manje losijem a to je amer ;)

@Remblender..ovakav stile vrata ne ide na puga 307 definitivno :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top