Alkantara, CRNA

Alkantara, CRNA

I jel sazna ko sta, ajde ljudi pomagaj, u Sarajevu ako ko zna kakvu radnju gdje bi se moglo pogledat nek javi Selmiru, drugu mom da ode poagleadt i uzet, ajte kad vas molim ;)
 
Administrator
u vezi onog gore ne znam sta bi ti rekao.. Bas mi je ostalo u sjecanju da je on to pisao i reko da potrazim. Pa skontaj, vidi sa njim. Jest da slabije dolazi na forum pa nadam se da ce sto prije odgovoriti;)

Ako se ne varam u trznom centru na Brčanskoj ima prodavnica štofova, pa jbg zamoli nekog nek ode da pogleda, ja bi rado, ali sam fkt prezauzet
 
Član
ja sam sebi uzeo alkantaru i uradio krov i stokove imas negdje na slikama
http://www.bhtuning.com/mazda-mps-malo-make-up-str-15-t-55278.html
cinimi se da je 9km kvadrat crne, iskreno ja ti nemam vremana kupovati pa slati ako imas koga u sa neka me nazove 062/387-666 mirza pa cu mu objasniti gdje da ode
pozzz
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
vec sam ja rekao sto si ti meni mirza onom selmiru sa skodom on je otisao to da provjeri za erola

ma ima gore ja i fako nekidan isli uzeli 4 kvadrata za njegove tapacirunge
 
E bravo momci, to te pitam.

hvala puno, znaci ovo je bas crna "alkantara", ne siva, na slikama malo sivkasto djeluje, kontam da je zbog blica.

Nista, javljam Selmiru Mirzin broj za svaki slucaj i fala jos jednom, puno ste pomogli ;)
 
Član
ma crna je skroz ... nekad pod nekom rasvjetom izgleda i kao ljubicasta a ovdje je siva jer je slikano po mraku a blic od aparata jak
 
ok, fala prijatelju, spasio si me. aj reci mi, jesi ti sebi radio ovo il neko drugi, mala pomoc oko ljepila, sintelan il neostik il neko deseto?
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ok, fala prijatelju, spasio si me. aj reci mi, jesi ti sebi radio ovo il neko drugi, mala pomoc oko ljepila, sintelan il neostik il neko deseto?

nisam jer nisam smio radi onih za sunce i onih za ruku jer su prevelika udubljenja pa sam dao ovom momku oko 60-70km da mi uradi al mislim da je on radio sa nekim posebnim ljepilom ipak bavi se ovim poslom i zna sta je najbolje a nije se osjetio sintelan... ako ces ti sam raditi najbolje ti je da pitas tog sto si isao kod njega za materijal sta je najbolje za lijepljenje alkantare
 
ajde da se i ja ubacim , da li onaj lik iz visokog radi ako mu doneses svoj materijal ili mora on sve svoje? zanima me koliko bi uzeo za ruke da presvuce nebo i stubove (6stubova)
 
Član
nez za njega al ovaj sto je meni radio je sa dobrinje... a ovaj sto mu fako nosi je sa vojnickog neznam jesi li ikad na pumpi brkic petrolu mu stoji ona ljubicasta mazda 323 e on je njemu sa nasim materijalom uzeo 90 km za 4 tapacira a za nebo mislim da je rekao 100km to nisam siguran al mislim da je rekao nas materijal i 100ruke
 
Član
meni je radio taj sa dobrinje i svi kukaju na njega al eto mene je ispostovao uradio sve po dogovoru, al ovaj iz nedzarica je bas profi. momak radi sa ocem imaju firmu , prospekte... e sat dve je na tebi

Sarajlic je napisao(la):
Ako je crna jeli problem da i meni neko uzme par kvadrata poslat cu pare na racun unaprijed.

halalii al ja stvarno nemma vremena da se ganjam sa kupovinom postarinom i tako ako imas koga nek me nazove ja cu objasniti gdje da ode pa nek ti salja
 
Top