Alibaba i 40 pari sandala :)

Alibaba i 40 pari sandala :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<embed width="448" height="361" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" src="http://i474.photobucket.com/player.swf?file=http://vid474.photobucket.com/albums/rr108/nodiash/Sandals.flv">

:lol:
 
Član
probali smo ovo trizex i ja i kad nisam izgino, neznam kako im ovo uspjeva ali svaka im cast, prvo sto vjetar vraca vrata i gura te, drugo sto moras drzat cijelu tezinu tijela na vratima i krovu, trece sto moras da primaknes noge sto vishe asfaltu da bi realisticnije izgledalo, teeesko tesko...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
probali smo ovo trizex i ja i kad nisam izgino, neznam kako im ovo uspjeva ali svaka im cast, prvo sto vjetar vraca vrata i gura te, drugo sto moras drzat cijelu tezinu tijela na vratima i krovu, trece sto moras da primaknes noge sto vishe asfaltu da bi realisticnije izgledalo, teeesko tesko...

i sto rizikujes da upadnes u neki od mnogobrojnih ne zatvorenih sahtova na nasim cestama :D:D
 
Član
edo_16v je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
probali smo ovo trizex i ja i kad nisam izgino, neznam kako im ovo uspjeva ali svaka im cast, prvo sto vjetar vraca vrata i gura te, drugo sto moras drzat cijelu tezinu tijela na vratima i krovu, trece sto moras da primaknes noge sto vishe asfaltu da bi realisticnije izgledalo, teeesko tesko...

i sto rizikujes da upadnes u neki od mnogobrojnih ne zatvorenih sahtova na nasim cestama :D:D

hehehe a i ovi koji su zatvoreni vire jedno 5-6cm iznad hasfalta:D
 
BHT Ovisnik
edo_16v je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
probali smo ovo trizex i ja i kad nisam izgino, neznam kako im ovo uspjeva ali svaka im cast, prvo sto vjetar vraca vrata i gura te, drugo sto moras drzat cijelu tezinu tijela na vratima i krovu, trece sto moras da primaknes noge sto vishe asfaltu da bi realisticnije izgledalo, teeesko tesko...

i sto rizikujes da upadnes u neki od mnogobrojnih ne zatvorenih sahtova na nasim cestama :D:D
:lol::lol::lol::lol::lol:
btw. bilo ovo 2-3 puta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top