Alfa vs Seat vs Ford

Alfa vs Seat vs Ford

Član
Mi znamo da vozimo govna od auta i ponašamo se primjereno:icon_biggrin:. Ti voziš trulju od Honde i misliš da si poseban tip čovjeka:D
 
Član
Nisam ulazio u tip covjeka,to se nikad ne zna:D Vec u pomenute 3 marke a gore sam naveo i sto.

hmm a da je moja trulja pa sad,to je relativno,za auto od 20 godina se odlicno drzi :)
 
Član
Pola foruma voza golfove dvice a znamo kakve su one na euro ncap
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CyzCswJ_tkk&feature=related[/video]a alfu je kao ne sigurna:lol: a i ovaj seat i audi a3 nisu nista bolje prosli od alfe svaka cast golfu;) :icon_exclaim:
Tko misli 147-icu kupovati nek ostavi nesto para za roll bar isto je i za vlasnike ostalih auta sa malo zvjezdica.
 
Član
raymo je napisao(la):
Pola foruma voza golfove dvice a znamo kakve su one na euro ncap

Mozda vozamo dvice jer nemamo para za drugo? Kad vec imas love da biras mozda je bolje uzeti nesto sigurnije ;)
 
Član
dosta ljudi nije culo za aktivnu i pasivnu sigurnost. Neka auta se oslanjaju na bolje kocenje,bolji grip, bolju stabilnost auta u zavoju,a druga se oslanjaju na crashtest, eto pa birajte.
 
Član
joj mahale foruma... covjek lijepo pita sa preporuke, vi se odma svadjate, dajte svoje misljenje i to je to, sta se palite... ko ima iskustva sa nekim autom nek kaze svoje misljenje... a i administratori nek malo brisu suvisne postove...

ja opet za seata da kazem, auto je 2005 godiste, a od 2007 u nasem vlasnistvu... mi presli odo 130 000km, nikakvih ozbiljnih problema nismo imali, troje nas voza auto, treba pripazit na letvu volana jer nama je pravila probleme (izbilo ulje), to je to... motor je 1.9sdi mal potrosac, dobro auto za grada,
 
Član
hahaha, a jeste ludi majko draga, kakva ba sigurnost kad vas vecina ni pojas ne stavi kad sjedete za volan, hahaha. ako imate konkretne stvari da kazete, fino napisite covjeku sta valja i sta ne valja i pusti ono rekla kazala, a opet se na kraju sve svodi na licni utisak auta i na stanje auta koje uzmes, svaki slucaj je individualan, tako da realno tesko da ti neko ovako na forumu moze reci sta da uzmes, nego ti fino ako imas nekog dobrog majstora kojeg znas licno, odvezes mu to auto koje naumis da kupis, on ga detaljno pretrese i kaze ti stanje, a i onda ne mozes bit siguran, jbg tako je s polovnjacima.

pored svih ovih tehnickih zezancija, bitno je i da znas tacno za sta ti treba auto, jel samo prevozno sredstvo od A do B, da li ces ga koristit za posao, da li ces u njemu prevozit neki materijal, alat i sta ja znam sta vec ili si ljubitelj automobila i jednostavno zelis da imas to auto zato sto osjecas da je to ono sto ce ti ucinit zivot ljepsim i sretnijim. ;)
 
Nista koriso neces saznati, jer svako vuce na svog "konja" a tudjeg pljuje, i to je ta stvar koja se stalno vrti u krug. Stavi na papir, sta dobijas za te pare kod svakoga modela, kakva oprema, motor, potrosnja, odrzavanje, ima li dobrih servisera, jel' problem do dijelova doci, statistika kvarova, sta se na pojedinim autima najvise kvari, mislim na te neke fabricke greske, koje ima svako auto, nema savrsenog auta, i vidi da probas sva ta auta, ako imas od nekoga da "iznajmis" na dan svako od tih auta i vozas se, i ono sto ti se najvise svidi kupis. Pravila oko kvarova nema, k'o sto meni neko rece "nema losih auta, imaju samo losi vlasnici", ako je auto odrzavano neces imati problema, problem je sto nasi ljudi hoce sto bolje, a sto jeftinije, a toga nema, i onda naletis na kantu, koju je pregazilo pola EU, i moras dati para i para da dovedes to auto u red...
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Nista koriso neces saznati, jer svako vuce na svog "konja" a tudjeg pljuje, i to je ta stvar koja se stalno vrti u krug. Stavi na papir, sta dobijas za te pare kod svakoga modela, kakva oprema, motor, potrosnja, odrzavanje, ima li dobrih servisera, jel' problem do dijelova doci, statistika kvarova, sta se na pojedinim autima najvise kvari, mislim na te neke fabricke greske, koje ima svako auto, nema savrsenog auta, i vidi da probas sva ta auta, ako imas od nekoga da "iznajmis" na dan svako od tih auta i vozas se, i ono sto ti se najvise svidi kupis. Pravila oko kvarova nema, k'o sto meni neko rece "nema losih auta, imaju samo losi vlasnici", ako je auto odrzavano neces imati problema, problem je sto nasi ljudi hoce sto bolje, a sto jeftinije, a toga nema, i onda naletis na kantu, koju je pregazilo pola EU, i moras dati para i para da dovedes to auto u red...
a niko nece skupo i lose.. :D

jarane moj, nadjes sebi sva tri ova auta u oglasima.. odes i probas svaki, koji ti se najvise bude svidjao i po izgledu i po voznji, taj i kupis.. ;)
 
Top