Alfa vs Seat vs Ford

Alfa vs Seat vs Ford

Član
Dok se ti dvoumiš, nije Alfa za tebe... Alfa je za osobe sa jakim karakterom i za one koji znaju što žele....Kad pogledaš samo osobe koje voze Alfu, sve će ti biti jasno..bar je tako kod mene, jer radim u prodaji i Alfu mi dolaze kupovat "posebni" ljudi. Pod ovim posebni, ne mislim retardirani, nego jednostavnoljudi koji zrače nekom energijom koja fali kod vozača jebenih švaba i sl
 
Član
Kao sto je neko prije napisao, daj najpre nek covjek kaze za sta mu treba auto pa cemo onda raspravljati, ovako svako svoga konja hvali...
 
Super Moderator
Ne znam koliko para imas na raspolaganju al mozda da doplatis jos malo i uzmes focus mk2? Za to auto se sigurno neces pokajati ;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Dok se ti dvoumiš, nije Alfa za tebe... Alfa je za osobe sa jakim karakterom i za one koji znaju što žele....Kad pogledaš samo osobe koje voze Alfu, sve će ti biti jasno..bar je tako kod mene, jer radim u prodaji i Alfu mi dolaze kupovat "posebni" ljudi. Pod ovim posebni, ne mislim retardirani, nego jednostavnoljudi koji zrače nekom energijom koja fali kod vozača jebenih švaba i sl

Brate, da samo ja odlucujem odma bi uzeo Alfu ne bi se bas dvoumio, ali necu biti jedini vozac automobila pa me zanimalo kakve su osobine ostalih, posto ibiza i focus nisu moji prijedlozi.


hudler je napisao(la):
Kao sto je neko prije napisao, daj najpre nek covjek kaze za sta mu treba auto pa cemo onda raspravljati, ovako svako svoga konja hvali...

Auto je sam planiran za uzivanje najvise stim da sam mislio malo proradit na motoru, planiran je chiptuning, izduvni sistem sl.


allroad je napisao(la):
Ne znam koliko para imas na raspolaganju al mozda da doplatis jos malo i uzmes focus mk2? Za to auto se sigurno neces pokajati ;)

nisam bas pri parama gledam da se uklopim do 9000, da imam sekundu vise uzeo bi BMW e46 :/
 
Član
Yellow je napisao(la):
Dok se ti dvoumiš, nije Alfa za tebe... Alfa je za osobe sa jakim karakterom i za one koji znaju što žele....Kad pogledaš samo osobe koje voze Alfu, sve će ti biti jasno..bar je tako kod mene, jer radim u prodaji i Alfu mi dolaze kupovat "posebni" ljudi. Pod ovim posebni, ne mislim retardirani, nego jednostavnoljudi koji zrače nekom energijom koja fali kod vozača jebenih švaba i sl

Da,to su ljudi puni entuzijazma,optimizma i sa celicnim zivcima



































za neprestane kvarove :lol:

Salim se, izabrao bi Alfu definitivno,obozavam ih,posebno 147 icu.
 
Član
ja preporucujem seata, iz iskustva, a alfu zato sto je najljepsa... nisi napisao dizel ili benzin, ajde recemo da hoces dizela, koliko ja pratim ove forume, i 1.9 jtd i 1.9 tdi su dobra podloga za chip tuning.
 
Član
Italijansko smece:D:lol:

A ovo sto je Yelow rekao pored Alfe jos dvije marke jedino se tu mogu dodati, Honda i BMW ;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Dok se ti dvoumiš, nije Alfa za tebe... Alfa je za osobe sa jakim karakterom i za one koji znaju što žele....Kad pogledaš samo osobe koje voze Alfu, sve će ti biti jasno..bar je tako kod mene, jer radim u prodaji i Alfu mi dolaze kupovat "posebni" ljudi. Pod ovim posebni, ne mislim retardirani, nego jednostavnoljudi koji zrače nekom energijom koja fali kod vozača jebenih švaba i sl
Ti si moj idol :lol:
Posebno prva recenica, jer sam i ja to vec rekao, ne zato da se pravim pametan nego zato jer je to TAKO.
Ako alfu kupis onako po savjetu drugih, mislim da ces se razocarati vrlo vjerovatno.
Ja bih forda na tvom mjestu, ima neku svoju furku, dizajnom je bar neobican, a seat u sirokom luku zaobici, tamo neko spanska kompanija koja bas nikad nije napravila svoje auto. Sve i da je savrsen, jednostavno nema karizmu.

EDIT: joj moram nesto dodati na ovaj post od Yellow-a, tip ljudi koji voze alfu je odprilike onaj tip koji jedva ceka da se nesto pokvari pa da ide u prodavnicu po dio.:lol:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Italijansko smece:D:lol:

A ovo sto je Yelow rekao pored Alfe jos dvije marke jedino se tu mogu dodati, Honda i BMW ;)

Da, penzioneri koji voze 1.4 honde i "zločesti" dečki sa 316i kockicama baš zrače posebnom energijom:lol::lol:

Kakvo preseravanje:icon_eek:
 
Član
@ zela

hahaha ,dobro i nije nesto tih 90ks kod mene al dovedi mnoge jace od tog motora pa ces se uvjeriti :) a 316i se slazem,motor je kilav i nikakav, civicov 1,3 75ks ce ga istresti iz gaca a kamoli jaci

a sto se tice moje 1.4 eto ti tvog pezoa 106 u nekim slabijim verzijama pa malo pregledaj performanse pa se onda javi

i da jos da dodam kad si tako sarkastican ako vec ne znas mozes se raspitati malo,to je danas bar lako,honda,alfa i bmw su uvijek bili najbolji sto se tice vjesanja,pogotovo zadnjeg i zato su tako dobri za voziti u agilni al naravno ti to vec znas:D uzmi malo probaj nekad neku hondu,nije problem dacu ti krug :D
 
Top