Alfa Romeo SUV na bazi Jeep Grand Cherokeeja?

Alfa Romeo SUV na bazi Jeep Grand Cherokeeja?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nema potrebe da blatite ovaj auto... kad znate i sami da nece ni priblizno ovako izgledati.

alfa ne bi dozvolila tako nesto.
 
ovo se neko dijete igralo u PS-u, nije ovo ni nalik Alfa Romeo SUV, pa Alfa Romeo pravi najljepsa auta(bar po mom misljenju, a mnogih strucnjaka) na svijetu, zar mislite da bi oni nesto ovakvo pustili u prodaju... smijesno
 

MTR

Član
mislim da ce prije ovakav bit

58805e5efbc1af0329922e91449141f417583.jpg
 
Super Moderator
sub3r je napisao(la):
gde bi trebalo da konkuriše BMW-u X5, VW Touaregu, Mercedesu ML i Audiju Q7.
sigurno se sale :D

ne znam sto si samo audija podebljo.. ne moze ni jednom konkurisat, bar za sad... ako bude ko grand cherokee onda i nije necemu

a ovi concepti su prelijepi nema sta samo nece bit ni blizu ko concept
isto allroad ovaj novi concept kad je izaso
ufff kakav je covjece:




imal gdje kupit ovog concepta ? ja bi sebi odma kupio al nema jbg to me nervira sto ne mozes imat auto koje izgleda ko concept kako mi idu za zivce s tim :D
a i unutra ovaj allroad concept koji je 2005 godine napravljen izgleda ko svemirski brod... mozda ce tek tamo 2020 godine audi izgledat ovako iznutra i izvana al opet cisto sumnjam
 
Član
Imao sam puno prilika da se susretnem uzivo sa tim konceptnim automobilima... da vidis razocarenja :icon_confused:
Pre dve godine sam gledao GLK dok jos uvek nije bio u proizvodnji, sve je rucno pravljeno od spere i heftalica. Neobruseni materijali, traljavo obradjen kit :smajli29:.... mislim, znam da je to napravljeno samo za prezentaciju, ali da vidis rozaceranja kada u podsvesti vec imas smernicu da je to sve smlaceno da bi "izgledalo". Covece, ti trenutci su mi pokvarili mastanja iz detinjstva :D...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top