Alfa Romeo GT 1.9 jtdm-jet 16v ( na prodaju :/ )

Alfa Romeo GT 1.9 jtdm-jet 16v ( na prodaju :/ )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E evo i moje Alfe :icon_smile: sve prizeljkujem da je prodam ali mislim da ce mi biti previse zao kada ode jer se ovakav auto jednostavno voli
Radi se o Alfi GT 1.9 jtdm 16v
Boja:Vulcano Nero(vulkanska crna)
Snaga:110kW-150ps
Oprema:lakse je nabrojati sta nema :cool:
i nazalost je na prodaju jer zelja za oktanima se nije mogla svladati ,ali sada nitko ne zeli da je uzme isto kao da je ukleta i ako je cijena za ovakav auto sitnica ...
nisam bas vjest sa ovim forumima i sa slikama pa cu dati link od pika da se slike pogledaju nadam se da mi ne zamjerate :icon_biggrin:

http://www.pik.ba/artikal/544349/alfa-romeo-gt-1-9-jtd-m-jet-16v/


i ako imate nekih primjedbi recite jer ne vjerujem da ce brzo otici pa da je za svoju dusu uredim malo ...
 
Član
Imam ja primjedbu, skini je s oglasa, kupi joj gewinde i ne budali xD

a sad ontopic, oglas je ok, samo postavi barem neku okvirnu cifru :)
 
trizex je napisao(la):
Imam ja primjedbu, skini je s oglasa, kupi joj gewinde i ne budali xD

a sad ontopic, oglas je ok, samo postavi barem neku okvirnu cifru :)

ma ne trebaju njoj gewinde ima ona novitec gewinde ,kao i novitec ispuh citav a sto se cifre tice 20 000 km bi je dao vise ne bih isao dole a vjerovatno si procitao zasto je prodajem . zbog gti-a odnosno civica type r novog ni zbog ceg drugog mada je i ona mala zvjer al konja nikad dosta :)
 
Član
cuj ima gewinde, zasto onda ne plazi po podu sram te bilo :D bruka je auto, stvarno steta prodat :) mada razumijem potrebu za ks-ovima :)
 
trizex je napisao(la):
cuj ima gewinde, zasto onda ne plazi po podu sram te bilo :D bruka je auto, stvarno steta prodat :) mada razumijem potrebu za ks-ovima :)

ma pretvrd bi bio onda ovako je taman i kad stavim 4 osobe i ovako zna guma od blatobran strugati :) 18ke su to :) al auto je prelijep sto jest jest i unutra i sve ali oktana i benzina nikad dosta :)
 
Član
Eno chipuj je kod Sm-a kao sto je onu astru 1.9cdti sa istim motorom navio na 225KS, mislim da bi ti to bilo dovoljno....
Ali tesko ce ti ko danas dati 20 milja za alfu.... nedaju ni za 159-ku....tako je kako je.
 
djogi86 je napisao(la):
Eno chipuj je kod Sm-a kao sto je onu astru 1.9cdti sa istim motorom navio na 225KS, mislim da bi ti to bilo dovoljno....
Ali tesko ce ti ko danas dati 20 milja za alfu.... nedaju ni za 159-ku....tako je kako je.

ma samo prodaja pa naici ce netko pa svaka roba ima svoju musteriju :) a dobro bi to bilo al nije benzin opet :) ma valjda ce naici netko ubrzo a prodat se mora nekad :)
 
Član
Proganjam te po netu stalno:icon_biggrin:

Covjece ne prodaji to,kad je prodas shvatices sta si prodao. To ti govorim jer si prodajom u gubitku 100% i to debelom. Shvatio si vec,a to sam ti davno rekao da je za velike pare neces prodati.
Tvoje auto ispod lima je alfa 147,a cijene 147-ice se krecu oko 14.000 pribliznog godista nazalost. GT je jednostavno mnogo ljepsa, sportskija i rijedja od 147 ali ti to nasi balkanci ne znaju i ne cijene. Ubaci Chip, digni je na cca 180ks i rijetki ce biti brzi od tebe na cesti,i rijetki ce manje goriva trositi. Znam da joj fali benzinski zvuk ali to joj je JEDINA mana.
A sad ako imas para viska,ti je prodaj za 16.000 pa kupi sebi GTI-a
Alfe niko ne kupuje, ti trazis 20.000, stavi cijenu 17.000, vidjeces da ce opet biti malo telefonskih poziva, volio bih da se varam ali...

Izvini ali morao sam olaksati dusu jer kad vidim takvu ljepoticu na prodaju, tuga me uhvati:icon_cry:
 
Ma sad se tesko bilo kakvo auto proda, nije sam stvar kod Alfe...
A Alfa je dobra, nema sta, mada je meni licno MK5 GTI dosta bolji auto (ako sam dobro upratio to hoces).
 
dumpors je napisao(la):
Proganjam te po netu stalno:icon_biggrin:

Covjece ne prodaji to,kad je prodas shvatices sta si prodao. To ti govorim jer si prodajom u gubitku 100% i to debelom. Shvatio si vec,a to sam ti davno rekao da je za velike pare neces prodati.
Tvoje auto ispod lima je alfa 147,a cijene 147-ice se krecu oko 14.000 pribliznog godista nazalost. GT je jednostavno mnogo ljepsa, sportskija i rijedja od 147 ali ti to nasi balkanci ne znaju i ne cijene. Ubaci Chip, digni je na cca 180ks i rijetki ce biti brzi od tebe na cesti,i rijetki ce manje goriva trositi. Znam da joj fali benzinski zvuk ali to joj je JEDINA mana.
A sad ako imas para viska,ti je prodaj za 16.000 pa kupi sebi GTI-a
Alfe niko ne kupuje, ti trazis 20.000, stavi cijenu 17.000, vidjeces da ce opet biti malo telefonskih poziva, volio bih da se varam ali...

Izvini ali morao sam olaksati dusu jer kad vidim takvu ljepoticu na prodaju, tuga me uhvati:icon_cry:

ma alfa je beton i sve ali benzinska konjanica i urlik to zelim ... nasam sam si auto civic type r novi od gti-a sam odustao jer mi je petica demode a sestica previse para cak mi se sad vise svidja i civic ali ovo nitko da uzme ... dolazili su ljudi probavali i rekli se javiti ali nista nakon toga a auto je u top stanju ... ma naici ce neki ljubitelj polako prodat ce se i ona samo sto ja vise ne mogu doslovno cekati osjedio sam doslovno :) pozz i hvala na rijecima danas malo ljudi zna pohvaliti , vecina ih zna samo omalovazavati Pozz :)


olensoner je napisao(la):
Ma sad se tesko bilo kakvo auto proda, nije sam stvar kod Alfe...
A Alfa je dobra, nema sta, mada je meni licno MK5 GTI dosta bolji auto (ako sam dobro upratio to hoces).

dobar je gti dobar ali odustao sam i od njega Civic type r mi je cilj i ostvarim ga samo ako prodam ovu ''ukletu ljepoticu '' :) pozz
 
Član
Evo da se nadovezem.. imas par fn2-ca koje se prodaju u Hr.. ako hoces da ti nadjem linkove reci. Nazalost onaj nece prodavati svog type r-a, hoce ali u dogledno vrijeme...
 
Aditas je napisao(la):
Evo da se nadovezem.. imas par fn2-ca koje se prodaju u Hr.. ako hoces da ti nadjem linkove reci. Nazalost onaj nece prodavati svog type r-a, hoce ali u dogledno vrijeme...

ajde moze da pogledam kako izgledaju i da li su ljudi za zamjenu vozila opet to nije toliko a ove alfe se dole masovno voze ali ih ljudi opet prije uvoze iz njemacke nitko nece od nas ... hvala puno drug

dumpors je napisao(la):
Hajd bar mi je drago da si odustao od golfa, honda je dostojnija zamjena, sretno

ma hondica je ona prelijepo auto bas, motor , dizajn, performanse ma sve je plafon ma samo ovaj da je prodati ... hvala i tebi drug :) Pozz
 
Član
http://www.njuskalo.hr/auti/honda-civic-type-r-oglas-1734371 -zrinko

http://forum.hondaclub.hr/index.php?showtopic=13265 -riki
 
Aditas je napisao(la):
http://www.njuskalo.hr/auti/honda-civic-type-r-oglas-1734371 -zrinko

http://forum.hondaclub.hr/index.php?showtopic=13265 -riki

ova crna je plafon samo crnu i hocu sad cu bas kontaktirati covjeka da vidim da li je za zamjenu i sve ostalo nagodan ... hvala ti prijatelju isto ako imas alfista hvali moj auto da i njega prodamo :) pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top