Alfa Romeo Giulietta QV, TopSpeed Track Test

Alfa Romeo Giulietta QV, TopSpeed Track Test

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OWBG4ZRbZR8&context=C3b52749ADOEgsToPDskICsvdcewQs2lB6qY_-58C5[/video]
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:kakvo mocno auto :cool:

Fali kaze snage :icon_question: koji ce mu ku... vise ovo je auto za svaki dan nije za stazu ,:icon_rolleyes:
da mi bi jednu si kupit sa bilo kojim motorom, a kamoli sa ovim turbo i ovakvom opremom :icon_smile:
 
Član
Ne svidja mi se ovo sto se elektronika ne moze ugasiti skroz, glupost. Osim toga, dobar auto, fino izgleda :icon_biggrin:
 
Član
De molim te podsjeti me na kojim se ono mi gumama vozimo ja zaboravio i koje su felge:icon_cry::lol: tuzno i zalosno u isto vrijeme na pocetku videa se vidi da su gume polovne michelin on meni kao potencijalnom kupcu nije nista rekao o ovome autu sem podataka koje i sam mogu naci na netu;)
ovakvu jednu plavu michelin naljepnicu grijeh je naljepiti na alfu a on ova nekako mlako vozi kao da je dizel a opce je poznato da se alfe a i fiati vole vrtiti visoko da bi prava snaga izvukla;)
Mozda se nekada i odlucim za ovo auto jer je nesto posebno ali sigurno cu pogledti na you tube od vlasnika sta to auto posjeduje a ne gledati kako se ljudi vozaju na "Michelin Pilot sport" gumama pored pirelli-ja bridgestona i continentala;)
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JCcbLDul5DI[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8q3qoplN3UY[/video]
Nije na nasemu ali pokazuje one sitnice i one detalje jer ipak ces vecinu vremena unutra biti pritisak turba;) a meni to igra ulogu:icon_biggrin:
 
Član
Meni je dosta rekao ovaj gore i bitno mi je to sto je rekao :D

A nije ovo klasicni test nego track test, imas i obicni test iste te Alfe gdje kaze malo vise o samom autu.

I ne kontam ovo sto se spominje Michelin Pilot Sport, pa to je mozda i najbolja guma u klasi.
 
Član
nekako mi tromo izgleda :icon_confused: ili je do videa ili do mene haha treba to malo zivahnije s obzirom na konjazu treba da se otima volan
 
Član
Ma Alfa bih ja uvijek uzeo prvenstveno radi dizajna, jer su po tome jedinstvene... modeli im budu po 20god. moderni nakon svog izlaska.
 
Član
Treba biti svjestan i reci da je ovo auto poprilicno tesko za 230KS da bi bilo jako zivahno,
a druga stvar, koje ste to vi auto vozili sa pogonom na sve tockove a da nije imalo preko 500KS i da se otimalo?

Takva vozila se ne otimaju,bez obzira na snagu. Danasnjih 230KS nemoze parirati nekadasnjim autima sa istom snagom jer je sigurnost i ekologija na prvom mjestu i ugodjaj u voznji,bez naglih pokreta i otimanja,tako da ga moze voziti obicni pocetnik! Daleko od toga da fali nesto ovim autima ali jednostavno to vise nisu prava "drivers car"

Takva auta su u danasnje vrijeme jako rijetka i extremno skupa!
 
Član
Upravu si , samo eto ja sam malo razocaran prikazanim covjek vozi auto nonsalantno izgleda mi kao da je veci uzitak vozit nekog audija 80 benzinjaru , ja sam jos pocetnik nemam mnogo iskustva u voznji tih 500ks jedva da sam i vidio a kamoli vozio ali u obitelji je bila alfa jedna cesto sam je vozio vrtila se ko luda trazila gasa a ovo sad sto prave sve elektronika radi ako sam upravu....:icon_smile:
 
Top